Facebook Začíná Přijetím Crypto Reklamy, Ale Říká, Že Ne Pro Cfd

Facebook se dostala do hodně horké vody za poslední 2 roky ale stále pokračuje být číslo jedna sociální média reklamní platforma na světě pro miliony podniků.

Když Facebook zakázán kryptoměna-související reklamy, to výrazně ovlivnilo crypto trhu a hit zisky crypto podnikatelů.

Věci se zlepšují, i když, jak sociální média gigant nedávno oznámil, že se rozhodl obrátí svou politiku a začít přijímat crypto reklamy.

Žádné Další Pre-schválení

Facebook není třeba pre-schválení žádné další pro reklamy, které se vztahují k blockchain technologie a cryptocurrencies. To je změna od předchozí politiky, které vyžadují cryptocurrency podniky, jako jsou výměny, aby předložily své reklamy ke schválení před tím, než mohou propagovat cokoli na webu.

Požadavky na pre-schválení zahrnuty veškeré licence, které jsou získané, a vysvětlení, jak funguje jejich podnikání. Tato byla zaměřena především na odplevelování podvody a podvodníci z lovení na Facebook uživatelů. Tato politika byla vlastně zlepšení od předchozího, kde jsou všechny reklamy pro crypto podniky byly zakázány.

Zákaz a pre-schvalovacího procesu byli pobízeni různými zavádějící reklamy, které se šíří na Facebook. Oni vyzývají lidi, aby koupit cryptocurrencies, říká, že oni měli žádné rizika s nimi spojená a že by bylo možné je používat po celém světě. Někteří dokonce vyzývají důchodce, aby koupit crypto jako investici.

Tato nová změna politiky není velkým překvapením vzhledem k pověsti skutečnost, že Facebook spouští vlastní kryptoměna později v tomto roce. Zdroje říkají, že Facebook pracuje na stabilní mince, kryptoměna, která je zavěšen na fiat měnu tak, že by bylo méně volatilní. Rozdíl je v tom, že Facebook je mince bude používat různé zahraniční měny namísto dolaru jako ostatní.

Cfd Bude Zakázán

I když Facebook možná oslabení jeho postoj k cryptocurrencies, to neznamená, ostatní finanční nabídky, na které se vztahuje zákaz se dostat z obliga. Binární možnosti a počáteční mince nabídky (Suroviny) jsou stále zakázány, protože jsou často spojeny s podvody reklamy, stejně jako jejich vysokou volatilitu. Tam bude také být Facebook reklama pro kontrakty pro rozdíl (Cfd) od 5. června. To přijde jako průmysl čelí větší kontrole ze strany regulátorů.

V prohlášení, Facebook řekl,

Budeme aktualizovat naše Zakázáno Finančních Produktů a Služeb Politiky již umožňují reklamy propagující kontrakty pro rozdíl (Cfd), složité finanční produkty, které jsou často spojeny s dravé chování. Tyto produkty, vzhledem k jejich složitosti, často klamat lidi.

Nejnovější články: