Kanadský dolar zůstává slabý hospodářský růst se týká

Kanadské ekonomice se dařilo lépe, než všech ostatních zemí skupiny G-7 skupina během hospodářské krize z roku 2008. Ekonomika také přišel z recese, rychlejší a silnější.

Tento trend pokračoval až do roku 2013. Brzy poté, co cena ropy začala klesat, ekonomika šla do troskách.

Během posledních dvou měsíců, cena ropy se zotavil více než 40% obchodu na zhruba 40 dolarů za barel. Odráží rostoucí trend v cenách ropy, pár USDCAD odmítl.

Důvodem je, že ropa přispívá na většinu vývozu v Kanadě příjmů. Nicméně, nedostatečná poptávka a nadbytek ropy zastavila surové z stoupá nad 40 dolarů za barel. S marginální oživení (vzhledem k tomu, že se snížila z maxima 147 dolarů za barel) ceny ropy, Kanadské společnosti a ekonomiky se snaží obnovit.

Nízká cena ropy má nucen téměř 75% Kanadské obchodní zařízení na snižování pracovních míst. Podobně, více než 50% podniků snížit kapitálové výdaje.

Dokonce i výrobní odvětví, které se obvykle těží z nízkých cen ropy nebyl ušetřen. Čtyři z deseti odvětví zpracovatelského průmyslu nezažil nic pozitivního z poklesu cen ropy.

Kanadský Imperial Bank of Commerce očekává, že ekonomika poroste o pouhých 1,1% v letošním roce. Předchozí odhad byl růst o 1,7%. Pokud ekonomika roste, jak se očekávalo, pak kromě Itálie a Japonsko, to by byl nejnižší růst zaznamenaly mezi G-7 národů. Analytici očekávají, že americká ekonomika růst na 2,2%, velká Británie na 2%, Německo 1,8% a Francie na 1,3%. Míra nezaměstnanosti v zemi je 7,2% a neočekává se, že stát se lepší v dohledné době. Podle Národní Banky Kanady, země, klesnout na 90 miliard dolarů deficit v příštích čtyřech letech, pokud by se ekonomika nezotaví.

Většina ekonomů věří, že oživení v AMERICKÉ ekonomice může jen zvýšit vývoz z Kanady. Do té doby, Kanadský dolar se očekává, že i nadále slabé vůči americkému dolaru.

Technicky vzato, USDCAD dvojice vytvořila býčí labuť harmonické vzor na grafy. Kromě toho, hlavní linie indikátor MACD překročí signální linii a stoupá směrem k nulové úrovni. Hlavní podpora existuje v 1.2850, zatímco hlavní odpor existuje na 1.3320. Tedy, obchodník, můžete očekávat, že měnový pár vystoupat v následujících týdnech.

USD/CAD Pár: 31. Března 2016

Kanadský forex obchodník by měl trvat dlouhou pozici s stop loss pod 1.2850 úrovni. Zisk lze rezervovat okolí úrovně 1.3300. Binární možnosti obchodník může koupit one touch opce smlouvy s datem ukončení použitelnosti v několika posledních dnech dubna. Cílové úrovně pro one touch opce smlouva by měla být nejlépe kolem 1.3250.

Nejnovější články: