Bitcoin je Překvapení Skok V Hodnotě Zvyšuje Crypto Trhu

Je tu konečně nějaká dobrá zpráva pro bitcoin držáky po dlouhou dobu. Svět je nejvíce populární kryptoměna zažil náhlý nárůst hodnoty a překročil $5,000 označit tento týden. Nárůst této úrovni, že nebylo vidět od listopadu 2018 a že má crypto trhu nadšený.

Crypto prošel trh velmi klidné období v roce 2019 a náhlý nárůst Bitcoin otřásla až 160 miliard dolarů průmyslu.

Nikdo stále neví, co přesně způsobilo ten náhlý zlom, ale někteří odborníci si všimli, že tam byl rostoucí zájem, když bitcoin dosáhl $4,200 mark. To by mohlo být jedním z hlavních důvodů, které vedly k nárůstu cen a dostal Bitcoin překročit 5000 dolarů mark. Tento velký skok vliv některé z digitálních aktiv, která jsou monitorována CoinMarketCap.com dosáhnout zhruba 17 miliard $v hodnoty po méně než hodinu poté, co bitcoin cenový skok.

Tyto velké výkyvy v bitcoin ceny jsou známý pohled na kryptoměna světě. Co se ale liší, je, že tento posun přichází z nebe. Za poslední tři měsíce, crypto ceny byly velmi stabilní. Je to hlavně proto, že mnoho investorů jsou v režimu čekání sledováním se věci vyvinou po bitcoin havárii v roce 2018– který odstranil 74 procent bitcoin hodnotu.

Někteří odborníci poukazují na to, že velké nákupy bitcoin by vedly k cenový skok. Investoři, kteří podle vzoru nákupu, kdy cena hroty, stejně jako investoři, kteří jsou do krátké pokrývající mohlo přispět k náhlé bodec. Je ironií, že dalším faktorem, který mohl přispět byl aprílový Vtip, který řekl, že USA pro burzu a cenné Papíry Komise konečně schválila Bitcoin exchange-traded funds.

Nicméně, existuje mnoho analytiků, kteří jsou skeptičtí bitcoin recovery hned teď.

V prohlášení, Jehan Chu, managing partner v blockchain investiční podnik Kenetic Hlavního města, řekl

Bitcoin trhu a crypto trhu obecně stále malý ve srovnání se zbytkem trhů — a emocionální. To je stále velmi mnoho subjekt, aby vlny nadšení. Nemyslím si, že dnes je něco zvláštního.

Divoké Cenové Výkyvy

Bitcoin je stále sedí pohodlně nad to, co bylo před dnem, s dvojité číslice v jeho procentní růst. Další kryptoměny jsou také tyto vůdce s dvouciferné nárůsty. Navíc, zásoby spojené s cryptocurrencies zažívají velký skok, stejně.

Náhlé skoky udělal bitcoin populární mezi spekulanty. Oni jsou většinou čeká na to vrátit věci do 2017 úrovní, které viděl Bitcoin ceny vzdouvající se více než 1400 procent a vedlo k banda najednou milionáři, který je vytvořil.

Nejnovější články: