Francie Blokovat Facebook Od Spuštění Váhy V Evropě

Když Facebook oznámila, že bude tlačit své Váhy kryptoměna, vlády po celém světě dát Libra pod obrovskou kontrolou. Libra se tváří opozice v řadě zemí, a poslední zemí, která se proti Libra je Francie.

Francouzská vláda oznámila, že se bude oficiálně blokuje vývoj Váhy v Evropě.

Podle francouzského ministra financí, Bruno Le Maire, vláda bude dělat jeho nejlepší, aby zastavit vývoj Váhy, dokud se všechny obavy o rizika pro spotřebitele a měnové suverenity jsou řešeny Facebook.

Rostoucí Opozice

Svět se poprvé dozvěděl o Libra zpět v červnu 2019. Od té doby, vlády světa dělají jejich nejlepší, aby zmařit rozvoj. Je to hlavně kvůli ničivé síly, že Libra představuje. Někteří odborníci říkají, že pokud Libra se dostat propuštěn, světová ekonomika bude brzy v kontrole velké podniky za Libra a ne centrální banky zemí světa. Pod takovou hrozbou, svět vlády musel vzít stern akce.

Kromě toho, že hlavní hrozbou pro globální ekonomické stability, tam jsou také obavy o ohrožení spotřebitelů.

Facebook byl mire skandály na to, jak to bylo s využitím osobních údajů sklízí od svých uživatelů. Poslední z nich je Cambridge Analytica skandál. Spolu s jeho odpovědností za šíření falešné zprávy, pověst společnosti má výprask v nedávné době. To také nepomůže, že cyptocurrencies také mají špatnou pověst. Tisíce investoři ztratili peníze na bitcoin a další digitální aktiva, buď z důvodu velké volatility nebo skutečnost, že hackeři najít jim snadno ukrást.

Revoluční Kryptoměna

Myšlenka Váhy je, že to bude více stabilní digitálních aktiv, s real-svět aktiv zálohování tak, že by se zabránilo všechny divoké hodnota houpačky, že kryptoměny jsou předmětem. Původní plán byl, aby ji spustit na začátku roku 2020, ale to se zdá být vzdálený sen.

Dalším prvkem, který dělá Libra zvláštní je, že to bude decentralizované. To bude mít Švýcarské asociace správu. Sdružení má některé z velkých jmen v tech průmyslu zálohování jako Visa, Paypal, Lyft a Uber. Facebook je podporovat to jako způsob, jak pro miliony lidí bez přístupu k bankovním mít přístup k finančním službám.

Problém s Libra je, že vlády si myslí, že to umožní lidem, aby se zbavili svých fiat měny a nahradit ji s Libra. Pokud se to stane v době krize, všechny země, by se snaží ovládat své ekonomiky. Libra bude i nadále čelit opozici, pokud a dokud Facebook může fungovat vzájemné dohodě s světové vlády

Nejnovější články: