GFIN Vysílá Otevřené Pozvání Pro Fintech Testování

Nové a inovativní technologie, je zodpovědný za to, že mění způsob, jakým věci děláme, a to je velmi vyhledávaná v odvětví finančních služeb. Nicméně hlavní překážkou, která fintech společnosti čelí, je získání uznání a uvedení jejich výrobků na globálním trhu.

Globální Finanční Inovace Sítě (GFIN) doufá, že se změnit. Skládá se z 29 mezinárodní organizace, které řídí světové finance, GFIN zahrnuje likes UK Financial Conduct Authority (FCA) a Australské cenné Papíry A Investice Komise (ASIC).

GFIN vyslal otevřená pozvánka pro nové finanční technologie, které budou pak jít na test.

Při Pohledu Do Budoucnosti

GFIN byl vyvinut s cílem vytvořit globální pískoviště, kde by regulační orgány mít možnost experimentovat s novými produkty a služby na mezinárodní úrovni. Pozvánku na testování je plnění svého mandátu, a to pomůže zajistit firmám příležitost předvést své tech regulátory, než se dostanou na veřejnost. To jim dává šanci měřítko a sledovat jejich tech v kontrolovaném prostředí.

Regulační pískoviště a inovace rozbočovače nejsou nový nápad a jsou skvělý způsob, jak vyzkoušet nové produkty a služby. Na Evropské Orgány Dohledu (Esa) nedávno vydala zprávu o nich říká, že je zde riziko, že takové pískoviště může být vnímána jako druh potvrzení pro tyto služby. To by mohlo znamenat, že ti, tech společnosti, které zřídily v regulační pískoviště bude mít více finančních prostředků a otevřít regulátor závazky.

Nicméně, FCA byl úspěšný regulační pískoviště ve velké BRITÁNII na nějakou dobu nyní. Většina z nich jsou pomocí distribuované účetní knihy technologie (DLT). Oni jsou obvykle zaměřeny na automatické vydávání peněžních prostředků a pro pojištění. Testování probíhalo dobře a dal FCA některé postřehy o tom, jak správně řídit tyto nové a inovativní technologie.

Testování Specifika

Pro společnosti, které se chtějí podílet na testování, které bude ještě muset splnit všechny požadavky na regiony, které mají v plánu provozovat. Například společnosti, které chtějí pracovat v UK a Austrálie bude muset splnit požadavky pro oba regiony. Měli by také zkontrolovat regulátor, který bude mít na starosti jejich činnosti. Lhůta pro testování aplikací bude na 28.února.

Všechny pilotní zkoušky bude probíhat po dobu šesti měsíců pokud není regulátor v poplatku je rozšiřuje. GFIN testování nebude moci přepsat do zákonů členských zemí, a to znamená, že samostatné testování musí být provedeno pro každý region.

Nejnovější články: