PayPal Nařídil Zveřejnit Kanadské Data Zákazníků Z Roku 2014

PayPal nedávno oznámil, že obdržel rozkaz od Federální Soud Kanady, aby předložily všechny obchodní informace o účtu zákazníka se datuje od ledna 2014 do data příkaz byl přijat, což je 10. listopadu 2017. Společnost má 45 dní na to, aby předložila tyto údaje Canada Revenue Agency (CRA), který bude následně zkoumat data a pokračovat v jejich zásah proti šedé ekonomice v zemi.

PayPal, který má více než 6 milionů aktivních uživatelů, v Kanadě potvrdila, že pouze obchodní účet data byla požádána, a žádné osobní informace o účtu budou sdíleny.

Společnost bude muset poskytnout CRA s názvy, kontaktní informace, datum narození a v některých případech dokonce i čísla sociálního pojištění. PayPal potvrdil, že tento požadavek stránkypro je jeden-čas pouze na objednávku.

Spojené Státy mají zavedeny postupy, které PayPal vyžaduje, aby předložily informace o všechny zákazníky, kteří zpracovávají více než 200 transakcí každý rok nebo zpracované více než 20.000 dolarů v hodnotě. Žádné takové postupy byly uložené v Kanadě a to je jeden zdůvodů, proč ratingová agentura podezření, že tam může být velký počet Kanaďanů, kteří se vyhnout placení daní ze svých příjmů na několik let.

V prohlášení, řekl CRA

Informace získané prostřednictvím nejmenované osoby, požadavek bude, aby RATINGOVÉ agentury zajistit, aby tyto společnosti dodržovaly své daňové povinnosti podle Zákona o Dani z Příjmu. CRA výrazně urychlit úsilí k identifikaci jednotlivce a podniky, které nemají podat daňové přiznání a uhradit své soubory

Craig Burley , který pracuje jako daňový poradce v Hamilton řekl, že to je docela normální, pro daňové úřady požádat o informace o některých korporací a jednotlivců, ale tohle bylo poprvé, co CRA požádal o tak rozsáhlé informace skládku, jak se to snaží obsazení širokou síť, aby se zaměřují jak na firmy a jednotlivce, kteří byli vyhýbání se placení daní. Burley to označil za zlomový okamžik pro CRA a říká, že každý, kdo neměl zveřejnit své daně od roku 2014 bude čelit spoustu problémů s tímto zákrokem.

Kanaďané, kteří zpracovávají více než 30.000 dolarů v transakcích by měly být registrovány v zájmu poslání a sbírat GST. Ti, kteří nemají dodržovat tento protokol a chytí do zákrok bude muset platit své nezaplacené daně spolu s pokutou a úroky na stejné. Jestliže ratingová agentura zjistí, že daňové úniky bylo úmyslné, oni by také mohl být hit s trestní obvinění.

Nejnovější články: