Kanadský dolar signály uptrend na silné údaje o HDP

S ohledem na lepší výhled pro ropu a přiměřeně silné Kanadské maloobchodní tržby v Březnu, 19. Května, jsme měli uvedeno, náš záměr jít v krátké EUR/CAD pár na 1.5150, s cílem o 1.4880. Měli jsme také vyjádřili své plány investovat v opci smlouvy.

Naše rozhodnutí bylo také řízen holubičí tón Mario Draghi, Prezident ECB. Jak se očekávalo, za týden, EUR/CAD pár spadl a udeřil náš cíl. Nicméně, slabost v surové ropě povoleno Euro, aby znovu získat ztracenou půdu. Na základě skutečností, uvedených níže, očekáváme, že EUR/CAD pár opět klesat ze současné úrovně 1.5150.

Ve středu, Statistics Canada oznámil, že ekonomika rozšířila o 0,5% m-o-m v Březnu, ve srovnání s plochou růstu v předchozím měsíci. Růst HDP kartáčovaný stranou obavy z dopadů slabé ceny ropy na ekonomiku. Uvedená čísla také překonal odhady analytiků o 0,3% růst HDP. Na roční bázi, ekonomika rozšířila o 3,7% v prvním čtvrtletí, v návaznosti na růst HDP ve výši 2,7% a 4,2% v předchozích dvou čtvrtletích. Zejména, to je nejsilnější tři čtvrtletí zisk od roku 2010.

Evropská Centrální Banka

V Evropě, Eurostat oznámil zpomalení inflace spotřebitelských cen v Květnu, což odráží situaci v Německu a Španělsku, a podporuje holubičí postoj ECB Mario Draghi. Inflace zmírnil na 1,4%, z 1,9% v předchozím měsíci, nižší než tržní očekávání 1,5%. To je nejnižší inflace od prosince 2016. Bez cen potravin a energií, jádrová inflace klesla na 0,9%, z 1,2% v předchozím měsíci, a o stupeň nižší než odhady o 1%.

ECB je naplánováno setkání příští týden rozhodovat o měnové politice. V současné době, ECB je nákup 60 miliard eur za dluhopisy za měsíc, aby se zvýšení likvidity v hospodářství a vytvořit inflační tlak. Vzhledem k slabé údaje o inflaci, ECB se neočekává, že změnit své akomodativní politiky. Tedy, v zásadě, očekáváme, že EUR/CAD pár klesat v krátkodobém horizontu.

Cena graf ukazuje firma odolnost pro páru na 1.5150. Kromě toho, že pár je v současné době v překoupené státu, jak je uvedeno na stochastic oscilátoru. Můžeme tedy očekávat, že měny kříž klesat znovu. Na druhou stranu, podpora existuje v 1.5050.

EUR/CAD Pár: 2. června 2017

Na měnovém trhu, máme v úmyslu jít krátký na EUR/CAD pár poblíž 1.5150, s příkazem stop loss nad 1.5250. Pokud dvojice klesá, jak se očekávalo, pak budeme rezervovat náš zisk blízkosti 1.5050.

Současně chceme investovat do dal možnost vytvořit ekvivalent krátkou pozici v binárním trhu. Máme v úmyslu vybrat smlouvu, která vyprší na nebo kolem 10. června , kdy se EUR/CAD pár obchoduje v blízkosti 1.5150.

Nejnovější články: