Facebook je Libra Dostává Flak Během Slyšení v Senátu

Facebook by se očekávat, že některé opozice, když to oznámila, plány pro jeho vlastní kryptoměna.

Nicméně, společnost má asi dostal mnohem víc, než by se očekávalo z Kongresu, jakož i jiné finanční regulační orgány po celém světě.

Kongres přišel tvrdě na Facebook a jeho Váhy kryptoměna za posledních pár dní. Zákonodárci provádějí podrobnou analýzu Facebook plány pro Libra a oni jsou velmi znepokojeni s new kryptoměna.

Fox Business

Hlavním důvodem kritiky je, že Libra je považován za hrozbu pro globální finanční systém. Mnozí zákonodárci si myslí, že tento nový krok je Facebook snaží rozšířit své podnikání a získat plnou kontrolu nad globálním finančním systémem. Pokud miliardách Facebook uživatelům rozhodnout se obrátit na Vahách pro své finanční transakce, pak Spojené Státy a další země by vidět jejich fiat měn devalvovala. S jedné společnosti, ovládání na finance světa, zničující důsledky lze očekávat.

To je obecná shoda, že Demokraté a Republikáni přišli a jdou tvrdě na Facebook. Senátní Výbor pro Bankovnictví odstřelil Facebook výkonný David Marcus s řadou nepříjemné otázky týkající se plánů společnosti pro své digitální měny.

Kongres nebyl druh na Facebook je nová iniciativa. Senátor Sherrod Brown poukázal na to, že společnost byla sužována jednomu skandálu za druhým, a neměly by být dána možnost experimentovat s finančním systémem. Řada dalších senátorů, opakoval sentiment s mnoha z nich říká, že společnost by neměla být důvěryhodný. David Marcus dělal jeho nejlepší, aby bagatelizovat jejich obavy, ale nebyl úspěšný ve svých pokusech.

Prezident Trump Není Zálohování Libra

Ty na výboru nebyl jediný, kdo byl proti Facebook je Libra. Předseda Donald Trump, který je nikdy plachý vyjádřit své názory vzal na Twitter, aby se jeho názory na cryptocurrencies jasné.

Prezident Trump tweeted

Nejsem fanoušek Bitcoin a další Kryptoměny, která nejsou peníze, a jejichž hodnota je velmi nestálá a na základě vzduchu. Neregulované Crypto Aktiv mohou usnadnit protiprávní chování, včetně obchodu s drogami a jiných nezákonných činností....

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 12. července 2019

...a Mezinárodní. Máme jen jednu skutečnou měnu v USA, a to je silnější než kdy jindy, jak spolehlivý a spolehlivé. To je zdaleka nejvíce dominantní měny kdekoli na Světě, a to bude vždy zůstat. To se nazývá Spojené Státy Dolar!

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 12. července 2019

Další hlavní správy postavu, která stojí proti Libra je US Ministr Financí Steven Mnuchin. Myslí si, že je to otázka národní bezpečnosti, protože všechny kryptoměny může být použit pro různé nezákonné činnosti. Kromě dvou, Šéf AMERICKÉ Federální Rezervní Banky Jerome Powell je také proti plánu zahájit Váhy.

Hlavní problém s Libra je, že to nemůže být zacházeno jako jiné kryptoměny vzhledem k tomu, že Facebook má tak masivní globální uživatelské základny. Pokud se Váha přesune dopředu, to by legitimizovat cryptocurrencies a učinit je více hlavního proudu. To způsobí významné narušení finančních systémů po celém světě a mohl dát Facebook moc moc moc!

Nejnovější články: