UK Business Leaders Chcete Watchdog Vytvořen Pro Sledování Produktivity

UK business leaders volají po přísnější cíle mají být stanoveny s cílem zlepšit produktivitu v zemi je průmyslový sektor a učinit ji více konkurenceschopnou. Oni také požádal, aby nezávislý watchdog být vytvořeny sledovat celkový pokrok. Návrhy přišli na poslední den veřejné konzultace na vládní průmyslovou strategii diskusi.

Poskytovat své vstupy, Konfederace Britského Průmyslu (CBI) a EEF průmyslové federace vyzvali vládu, aby vypracovala průmyslovou strategii, která by zlepšila životní úroveň a snižuje aktuální produktivity rozdíl mezi nejlepším a nejhorším regionem o 15 procentních bodů do roku 2030

V rámci této strategie by Vláda stanovit nové cíle pro míru zaměstnanosti, úroveň příjmů, stejně jako příjmy distribuce a disperze ekonomické aktivity v celé zemi. Britští pracovníci v současné době se téměř pět dní v průměru produkovat to, co pracovníky v Německu, Francii a Usa. vyplňte fromulář ve čtyřech. Navíc, regionální rozdíly jsou nyní tvrdší, než to, co je pozorováno i v jiných částech Západní Evropy.

Podle posledních údajů, Londýn je na osobu, výstup je 72 procent vyšší než celostátní průměr, ostrý skok od bytí 59 procent vyšší v roce 1997. Vývozní výkonnost byla také pod par s jen 11 procent podniků ve velké BRITÁNII s mezinárodní prodej. Podíl vývozu na Hrubém Domácím Produktu (HDP) se zdvojnásobil v UK, od roku 1970 na konstantní měnové bázi, ale také ve Francii a USA mají ztrojnásobil, zatímco v Německu se zvýšil čtyřnásobně.

V prohlášení, Carolyn Fairbairn, šéf CBI řekl

Velká BRITÁNIE je na úpatí mimořádné změnit, jak jsme se podívat na nově definovat svou roli ve světě a přizpůsobit se rychlým technologickým pokrokem na pracovišti. Nové průmyslové strategie musí usilovat o to, aby se UK hospodářství nejvíce konkurenceschopným hospodářstvím na světě do roku 2030.

Fairbairn dodal, že země se musí soustředit na další budování k dispozici znalosti a oživit tradiční výrobní základny v rámci UK a učinit zemi nejjednodušší místo zakládání a růst podniků. Na EEF průmyslové federace má také požádal, aby několik klíčových měřitelných cílů být nastavena na adresu stávající mezery v produktivitě.

EEF generální ředitel Terry Scuoler doporučila, aby vláda vytvořit strategický rámec, který zajistí všechna politická rozhodnutí jsou zaměřeny na převzetí britské ekonomiky směrem k vyšší produktivitě, zvýšení vývozu a vyšší investice do inovací.

CBI má také navrhl vytvoření nezávislého monitorovacího agentury, jako je Úřad pro Rozpočtovou Odpovědnost měřit pokrok proti cílům, jakož i poskytování nezbytné podpory a poradenství pro vládu.

Nejnovější články: