Intel změní slabý na měkké Q4 příjmů outlook

Cena akcií výrobce čipů Intel klesl o 3% během prodloužené obchodní seance v úterý minulý týden, a to i po vykazovaného fiskálního roku 2016, za třetí čtvrtletí zisk, který překonal odhady analytiků.

Překvapivě, zdánlivě úspěšné transformaci společnosti na cloud computing související činnosti není pomáhat při zmírňování medvědí pohled na skladě. Na rozdíl od zklamání fiskální rok 2016, za čtvrté čtvrtletí výhled vydané společností, existuje několik dalších důvodů pro oslabení cen akcií. Akcie výrobce polovodičů uzavřel na $35.15 v pátek.

Mountain View, Kalifornie-založená společnost oznámila, fiskální rok 2016 příjmy ve třetím čtvrtletí o 15,8 miliardy, ve srovnání s $14,5 miliardy v podobné čtvrtletí loňského roku. Tržby ve třetím čtvrtletí překonal odhady Wall Street $15.58 miliard.

Intel

Za čtvrtletí končící září 2016, 2 v 1 & Ultrabook výrobce vykázala čistý zisk 3,4 miliardy dolarů, což je 9% z 3,1 miliardy eur v 3Q 2015. Na jeden podíl základ, IoT (Internet Věcí) Brána poskytovatel Technologie zaznamenány 3Q zisk z $0.69 na akcii, v porovnání s $0.64 v předchozím roce to podobné čtvrtletí.

Bez poplatků, za třetí čtvrtletí 2016 non-GAAP zisk 3,9 miliardy dolarů, nebo $0.80 na akcii, byl vyšší, než non-GAAP zisk 3,2 miliardy dolarů, nebo $0.66 na akcii za stejné období roku 2015, a lepší než Zacks odhady z $0.73 na akcii.

Počasí jsme sestupný trend na akciovém způsobeno dvěma důvody. Prvním důvodem je měkké příjmů pokyny vydané Intel řízení. Pro čtvrté čtvrtletí firma očekává tržby ve výši $15.70 miliard eur, což je nižší než FactSet odhad $15.87 miliard. Intel je výkonný Vice-prezident Stacy Smith objasnil, že primární důvod pro nižší vedení se start-up náklady na výrobu další generace procesorů.

Za druhé, společnost má zatím přijata 1,8 miliardy dolarů jako náklady na restrukturalizaci. V aktuálním čtvrtletí, Intel plánuje snížení o dalších $250 milionů. Intel také uvedl, že spotřebitelského segmentu stále zůstává slabý, i když to vykazuje známky zlepšení.

Na základě diskutovaných důvodů, očekáváme, že akciový zůstat rozsah vázán s negativními předsudky.

Na počátku, cena graf naznačuje, konsolidace v ceně akcie. Nicméně, Chaikin money flow ukazatele odráží jiný příběh. Od poloviny srpna, příliv finančních prostředků do akcií, je na ústupu. To znamená, že investoři nemají zájem o nákup na těchto ocenění. Takže, očekáváme, že akciový zůstat rozsah vázán s negativní směr v krátkodobém horizontu.

Intel Skladem Cena: 24. října 2016

One touch opce lze zakoupit spekulovat na možný pokles ceny akcií společnosti Intel. S uplynutím období, v třetí týden v listopadu, a realizační cenou $33 nebo vyšší, binární obchodník bude mít vyšší šance na výhru opce obchodovat.

Nejnovější články: