Švýcarský Frank posiluje o silné maloobchodní tržby, PMI dat

Lepší, než se očekávalo flash manufacturing PMI a silná poptávka po domech umožnila americkému dolaru vyšplhat proti Švýcarské Francie v červenci konce.

Slabost Švýcarského Franku byl také podporovaný přebytek Franc v systému, Euro nákupy Japonských bank a odprodej společnosti Landis+Gyr Group AG podíl od společnosti Toshiba.

Od července 24., USD/CHF pár shromáždil asi 300 pipů, aby 0.9720 úrovně.

Očekáváme medvědí zvrat z důvodů uvedených níže.

V USA, ADP Non-Farm Employment Change data hlášeny ve středu uvedl, že pracovních míst v soukromém sektoru se zvýšil o 178,000 mezi červnem a červencem. V červnu, ekonomika přidáno 191 000 pracovních míst. Nahlášené údaje byly nižší než 187,000 práce dodatky, předpokládají analytici.

Zprávy, Rozmanitosti

Na trhu komodit, ropy zavřel nad $50 za barel poprvé za dva měsíce. Rally byla vyvolána Saúdská Arábie rozhodla snížit dodávky do USA. Kromě toho, OPEC členové sejít v Abu Dhabi diskutovat o dodržování omezení produkce dohody. Obecně platí, že ropa má negativní korelaci s Platidla. Tak, rally v surové ropy se očekává, že oslabení dolaru.

V případě Švýcarska, Spolkový Statistický Úřad oznámil, 1,5% y-o-y nárůst maloobchodních tržeb v červnu, oproti 1.3% očekávali ekonomové a téměř dvojnásobek než 0,8% růstu v předchozím měsíci. Švýcarský index spotřebitelských čtení také zlepšila až -3 v průběhu třetího čtvrtletí, od -8 v předchozím čtvrtletí. Respondenti také očekávají, že se ekonomika zlepšuje, během zbytku roku.

Kromě toho, Švýcarsko výrobní PMI zaznamenal nejsilnější růst v červenci, s čtení 60.9, a nad odhady analytiků o 58,9. Výrobní sektor představuje 18% ekonomiky. Zlepšení ekonomiky Eurozóny je také napomáhání Švýcarské výrobní sektor. V červnu se výrobní PMI čtení bylo 60.1. Tak, základy prospěch krátkodobý pokles USD/CHF pár.

S čtení nad 90, stochastický oscilátor signalizuje překoupené situace. Dvojice je také čelí odporu na 0.9720. Konečně, indikátor hybnost učinil negativní divergence s cenou. Můžeme tedy očekávat, že USD/CHF pár klesat v krátkodobém horizontu.

USD/CHF Dvojice: 4. srpna 2017

Chceme otevřít krátké pozice v USD/CHF dvojice blízkosti 0.9720, s příkazem stop loss nad 0.9820. Máme v úmyslu účetní zisk blízkosti 0.9520.

Jsme také při pohledu na možnosti investování do opce smlouva, platná pro období jednoho týdne. Nákup by být provedena pouze tehdy, pokud se pár obchoduje v blízkosti 0.9720 na měnovém trhu.

Nejnovější články: