Překoupené F5 Networks signály obrácení před výsledky

Akcie internetového provozu a správy obsahu poskytovatel řešení F5 Networks Inc. (NASDAQ: FFIV), které se vykazují roční maximum $148.34 v druhé polovině prosince.

To představuje zisk na 49,3% y-o-y. To je opravdu velkolepé, protože internet softwarový průmysl jako celek byl svědkem negativní růst o 6,7%.

Jedním z hlavních důvodů pro zhodnocení cen akcií je čtvrté čtvrtletí non-GAAP čistý zisk 140 milionů dolarů, nebo $2.11 na akcii, které překonaly odhady Wall Street z $1.94 na akcii s velkým náskokem.

Nicméně, rychlý pohled na graf nám odhalí, že akcie ztratí na síle. Zatímco populace F5 Networks oceňují zhruba mezi 24. října 26. a 26. listopadu, zisk byl jen $4 mezi 26. listopadu a 26. prosince. Můžeme tedy tvrdit, že na další rally se může stát pouze tehdy, pokud společnost přichází s výjimečnými výsledky.

F5 Networks, Inc.

F5 Networks se očekává, že k zprávě své fiskální 2017 výsledky za první čtvrtletí na 25. ledna. Společnost, která je známá pro své VELKÉ IQ platformu, která umožňuje zákazníkům spravovat zařízení a služby, které poskytují, vydal GAAP zisk výhled $1.40 $1.43 na akcii za první čtvrtletí. Bez poplatků, poskytovatel secure web gateway services očekává, že non-GAAP zisk mezi $1.92 $a $ 1.95 na akcii.

Společnost vykázala v průměru pozitivní zisk překvapení 3,37% ve třech z posledních čtyřech čtvrtletích. Kromě toho, GBB (Dobrý, Lepší, Nejlepší) cenové strategie se očekává, že k posílení příjmů v čtvrtletích přijít. Analytici očekávají zisk $1.53 na akcii v aktuálním čtvrtletí. To se promítá do růstu výnosů z 15.92% na meziroční bázi. Nicméně, finanční ukazatele naznačují, že akcie jsou již předražené, vzhledem k historické ocenění. Pětiletý průměr PE poměr populace je o tom, 27.2, zatímco současné PE ratio je 25.6. Podobně, pětiletý průměr cena účetní hodnota podíl je jen 6, když je to 7,7 na základě včerejší zavírací cenu $14.. cena do cash flow je také v blízkosti historického (5 let) průměrný 14,42.

Je třeba také poznamenat, že pouze 6 (19%) z 31 analytiků pokrývajících F5 Networks dal "hold" rating. To může být na paměti, že Nomura snížila zásoby na "Redukovat" hodnocení na 21. prosince. Tak, základy akcie volá po korekci v blízkosti horizontu.

Akcie selhalo několik pokusů dostat se nad úroveň rezistence 146. Stochastický oscilátor se také začala klesat, po zbývající v býčí zóna za poslední dva měsíce.

F5 Networks Skladem Cena: 11. ledna 2017

Takže, obchodování nízké nebo nižší smlouvy by bylo rozumné v tomto bodě v čase. Nízké nebo nižší smlouvy by měly být zakoupeny než akcie klesá pod $143.80. Pro zvýšení šance na úspěch, by měl obchodník vyberte 19. ledna jako datum vypršení platnosti.

Nejnovější články: