Wall Street Zasáhne Maxima Vzhledem K Uvolnění Globálních Měnových Politik

Akcie na Wall Street jsou na rostoucí trend na zadní straně pokračoval uvolnění měnové politiky politiky je zahájeno po celém světě, stejně jako v důsledku zvýšení cen ropy. Všechny AMERICKÉ burzy – Dow Jones US S&P 500 a Nasdaq burzovní indexy uzavřely na všech-historického maxima dříve tento týden, poprvé od roku 1999.

Pozitivní zprávy z USA měsíční pracovních míst zpráva propuštěn na začátku srpna, stejně jako zisky v domácí stavební a průmyslové výroby pomohl bóje na trhu. Některých odborníků na trhu očekávají, že Fed odložit zvyšování krátkodobých sazeb v Usa vzhledem k uvolňování politiky a byla přijata centrální banky po celém světě na podporu růstu.

V prohlášení Michael Matoušek, vedoucí obchodník v USA Globální Investoři Inc v San Antonio řekl,

Tam je rostoucí poznání, že události v zahraniční ekonomiky mají daleko větší dopad na AMERICKÉ sazby, než dříve přijal. Lidé myslí v zahraničí problémy budou držet sazby nižší, a to je udržet základní nabídku (akcií) na trhu.

wochit Zprávy

Ale New York Fed Prezident William Dudley naznačil, že zvýšení úrokových sazeb by mohlo být odůvodněno vzhledem k výraznému nárůstu mezd a možné zvýšení inflace v USA se To změnilo šance na zvýšení úrokových sazeb v září, od 9 procenta minulý týden na 18 procent v tomto týdnu.

Omer Esiner, hlavní analytik trhu u Commonwealth Foreign Exchange ve Washingtonu řekl, že většina účastníků trhu předvídat méně než padesát-padesát možnost zvýšení sazeb v prosinci. Dodal, že očekává, že dolar nadále klesající trend proti ostatním klíčovým měnám. AMERICKÝ dolar klesl vůči koši hlavních měn v posledních několika obchodních seancí.

Nárůst v Usa, trhy se odrazily na Evropských trzích, stejně s oběma FTSE a Německa GDAXI získává v posledních několika dnech. Čínské akciové trhy také šel nahoru s blue-chip CSI300 Index stoupne o tři procenta na sedm-měsíční maximum. Skok je založena na očekávání, že Čínské orgány budou valit z více stimulačních opatření v důsledku nižší než očekávané data z července.

Japonský index Nikkei byl však dolů o 0,3 procenta v důsledku špatné hospodářské výsledky za druhé čtvrtletí. Bank of Japan je také očekává, že zmírnit měnovou politiku dále proti úpadku.

Výnosy dluhopisů klesají, protože poptávka po zásobách nadále spolu s uvolnění měnové politiky. Benchmark výnosů AMERICKÝCH státních Dluhopisů jsou na dvoutýdenní minima, zatímco výnosy na Británii, která je 10-rok prasničky jsou na rekordních minimech – výnosy klesly o více než 50 procent post Brexit hlasovat v červnu.

Nejnovější články: