Evropské Trhy Vidět Byt Jako US-Čína Obchodní Jednání Začít

Ve čtvrtek Evropské akcie se očekává, že otevřít převážně beze změny, jako je Čína a USA zahájily dva dny obchodních jednání v Pekingu v pokus o de-eskalaci obchodního sporu před 1. Března mezní datum pro dohodu.

The South China Morning Post hlásil, že Čínský Prezident Xi Jinping by se sejde v pátek v Pekingu s Washingtonem top obchodních diplomatů, včetně obchodu republikánské zástupce Robert Lighthizer a Ministr Financí Steven Mnuchin.

AMERICKÉ dovozní cla na Čínské zboží v hodnotě 200 miliard dolarů bude vidět stoupat z 10 procent na 25 procent, pokud se obě strany nedosáhnou kompromisu. Asijské trhy ztratila směr a AMERICKÉ akciové futures vzrostl poté, co Čínské údaje o obchodu překonal odhady.

V lednu, Čínský vývoz vzrostl o 9,1%, před rokem, dumbfounding ekonomů, kteří očekávali vývoz klesal již druhý měsíc v řadě. Dovoz klesl o 1,5 %. Po oficiálním vydání měkká NÁM čísla inflace, ceny zlata vzrostly, zatímco dolar se konala téměř tři-měsíční vrchol vůči euru.

Po amerického Prezidenta Donald Trump se domníval diskusí "velmi dobře" ceny ropy získal na obchodní dohodu optimismus. AMERICKÉ akcie vzrostly přes noc, protože se obává o vládní odstávky a obchodní války zmírnil, a inflace spotřebitelských cen v lednu do značné míry žil až do očekávání. Nicméně, vzhůru byla omezena po Republikánský Senátor Marco Rubio obhajoval daňové zpětné odkupy na stejném základě jako dividendy.

Dow Jones Industrial Average skončil obchodování zasedání v 25,543.27, což představuje nárůst o 0,47% nebo 117 bodů, zatímco S&P 500 získal 0.3% nebo 8.30 bodů, a uzavřel na 2,753.03. Tech-těžký Nasdaq Composite mírně zvýšil 0,08% nebo 5.76 bodů na konci dne, kdy na 7,420.38.

Včera, optimismus ohledně obchodních jednání a dobře-přjímal zisk oznámení od společnosti Akzo Nobel, Heineken a Amundi spustil nákup na Evropských trzích, což vede k pozitivní blízko za třetí den po sobě.

Zatímco celoevropský Stoxx 600 získala o 0,6%, německý DAX a francouzský CAC 40 index tak získal zhruba o 0,4%. Podobně, britský FTSE 100 získal o 0,8%.

Nejnovější články: