Kanadský dolar se otočí slabý na snížení sazeb spekulace

0,4% q-o-q kontrakce Kanadská ekonomika ve druhém čtvrtletí, které skončilo v červnu, nárůst nezaměstnanosti na 7% a nižší než očekávaná míra inflace ve výši 1,1% y-o-y, v srpnu měl malý negativní vliv na Kanadský dolar.

Na druhé straně, 0,5% q-o-q růst HDP ve třetím čtvrtletí, stabilní míra nezaměstnanosti 4,9% v srpnu a 1% zvýšení míry inflace v září měla malý pozitivní vliv na Libru.

Hlavním důvodem je to, že Libra je poháněna sentimentem, zatímco Kanadský dolar je vysoce koreluje na surovou cenu.

Vzhledem k této rozpor, jsme navrhli, krátké pozice v GBP/CAD pár na 1.7450 úrovně na 16. září, s cílovou cenou 1.7230. Měli jsme také doporučil one touch opce obchodovat binární obchodníky. Cíl byl splněn v řádu dvou týdnů.

Evropská Komise

V polovině října, trh začal věřit, že hard-Brexit scénář je již započítáno v kurzu Sterling. Toto připravilo cestu pro posílení Libra vůči Kanadskému dolaru. Ve věci dvou týdnů, GBP/CAD pár vzrostla na maximum 1.6435, z nízké 1.5937. Tyto faktory se nám věřit, že vzestupný trend v GBP/CAD pár je daleko od dokončení.

Na trhu se již viděli a slyšeli, většina z negativní zprávy týkající se Brexit. Kromě toho, že ekonomika velké BRITÁNIE je na tom daleko lépe, než se očekávalo, jak je patrné z Q3 hospodářský růst. Tak, většina analytiků věří, že Bank of England bude ponechat úrokové sazby beze změny v průběhu zasedání měnové politiky, se bude konat tento týden.

Naopak, Banka Kanady přišel v blízkosti paty sekání referenční úrokové sazby, v současné době na úrovni 0,5%, v průběhu zasedání se konalo 19. října. S ohledem na problémy, jimž čelí ekonomiky, Centrální banka se očekává, že oznámí snížení sazeb a kvantitativní uvolňování před koncem tohoto roku.

Vláda Kanady se také nepodařilo uzavřít volném obchodu (CETA) s Evropskou Unií minulý týden, když to má teď prošel. Dohoda, která by zvýšení obchodu o téměř 20%, narazí na překážku, když federální vláda Belgie rozdíl od zákona, jak to bylo ne podporované země regionální parlamenty ve Valonsku a Bruselu. Zpoždění vyvolalo obavy mezi investory, jako je Kanada, sjednávání obchodů podobného druhu s Indií a Čínou. Tedy, na základě výše uvedených informací jsme vzestupnou na GBP/CAD pár.

GBP/CAD historický graf odhaluje pevnou podporu v 1.6280. Dvojice se také pohybuje po vzestupném žebříku. Kromě toho, pozitivní čtení MACD indikátor odráží bullishness v GBP/CAD pár.

GBP/CAD Pár: 3. listopadu 2016

Takže, Forex obchodník by měl zvážit dlouhé pozice v GBP/CAD pár poblíž 1.6440. Příkaz stop loss může umístěny 150 pips níže vstupní úroveň. Dlouhé pozice může být prodávány za asi 1.6650, kde další významný odpor existuje.

Binární obchodník může vytvořit ekvivalent instalačního nákupem one touch opce. Zvýšit pravděpodobnost úspěchu, cílové úrovně pro call opce by měla být menší než 1.6600. Konečně, obchodník by měl také zajistit, že call opce zůstává platný až do konce listopadu.

Nejnovější články: