SŮL Úvěrů Nabízí Crypto Půjčky Do 20 Nových amerických Států

Většina crypto-měny investoři koupit digitální měny jako Bitcoin a Ethereum jako dlouhodobá investice. Nicméně věci se dramaticky mění v kryptoměna odvětví stejně jako společnosti, jako je SŮL Úvěrů se mění krajinu tím, že nabízí svým zákazníkům fiat peníze ihned kdykoli je nouze.

SŮL Půjček, které je kryptoměna poskytovatele půjčky se rozšiřuje do 20 nových států po celé zemi, což zvyšuje jejich přítomnost na celkem 35 států USA. Vedle expanze společnost plánuje nasadit novou technickou platformu, aby se přístup k webu a získání úvěru snazší a bezpečnější.

Státy, které budou zahrnuty do rozšíření a zavádění zahrnují Washington DC, Florida, Texas, Michigan a Connecticut.

Bill Sinclair, který převzal post SOLI je výkonný právě minulý měsíc, byl velmi výmluvný o rozšíření a budoucí plány společnosti. Poukázal na to, že získání schválení z nové státy společnost je právní tým hodně práce. To bylo hlavně proto, že různé regulační postupy pro věřitele napříč různými státy.

Měl nějaké dobré zprávy pro staré uživatele. Budou první ve frontě na schválení úvěru, jakmile nová technická platforma je nahoru a běží. On také představil nový věrnostní program pro zákazníky tzv. "Proof of Access". Účastníci programu mohou upravit své podmínky půjčky pomocí vlastní šifrovací token tím, měkčení tyto tokeny přizpůsobit své úrokové sazby.

Další vývoj se seřadili na SŮL Úvěrů je možnost mikro-úvěrů, stejně jako plány na rozšíření na mezinárodním trhu.

V prohlášení, řekl Sinclair

Jako blockchain aktiv i nadále růst v hojnosti a popularitu, technologie bude muset pivot odpovídajícím způsobem. ... Otevírání dveří pro naše potenciální dlužníky, kteří mohou mít vybrané jiné investice než bitcoin a Ethereum bude klíčovým faktorem pro SŮL Úvěrů v budoucnosti

Jak SŮL Půjčování Díla

Pro zájemce o cestu SOLI Půjčky práce, zde je krátký primer na proces působí. Jako každý poskytovatele úvěru, SŮL Úvěrů žádá o zajištění. Nicméně, SŮL Úvěrů, je jedním z mála poskytovatelů půjčky v USA, který přijímá kryptoměna jako bezpečnostní.

SŮL Půjčky dlužníkům posílat své kryptoměna na SŮL Půjčky zajištění peněženku a společnost pak vklady finančních prostředků na dlužníkovi. Kryptoměna zůstane v SALT Půjčky peněženku, všechny potenciální vzestup a pád cen, že na dlužníka hlavu. Splácení úvěru se provádí normálním způsobem, a když je plně zaplaceno, zajištění částka je vrácena dlužníkovi.

Celkově, SŮL Půjčky nabízí rychlý způsob, jak získat likviditu, aniž by prostřednictvím potíží prodej kryptoměna.

SŮL Úvěrů

Nejnovější články: