UK Daňový Úřad Upřesňuje, Crypto Pozice A Nové Daňové Zákony

Její Majesty ' s Revenue and Customs (HMRC) úřad, nejvyšší úřad pro daně v UK, nedávno vydala své nové pokyny pro cryptocurrency zdanění.

Budou se vztahovat na jednotlivce a podniky. Je to hlavní tah do kanceláře, protože to uklidí zdanění pravidla pro cryptocurrency v BRITÁNII. Cryptocurrencies zákony nejsou velmi jasné, v BRITÁNII a tyto nové pokyny budou velkou pomocí.

Nejdůležitější obecné zásady ve zveřejněném seznamu je o tom, jak UK bude vypadat na cryptocurrencies. Podle nových pravidel, kryptoměna nebude považována za měnu, nebo peníze.

To bude také být klasifikovány jako zásoby nebo obchodovatelných aktiv. To znamená, že zákony, které se vztahují tyto konkrétní majetku se nevztahuje na kryptoměna v BRITÁNII.

Výsledkem je, že většinu času, cryptocurrencies nebudou muset platit razítko daně. Pouze časové razítko daně budou vybírány je, pokud jsou použity v dluhové transakce. Navíc, v některých případech, crypto aktiva mohou být považovány za akcie nebo obchodovatelné cenné papíry. To znamená, že budou muset také platit razítko daň. To se provádí na případ k-případu, když není připojen k crypto majetek sami.

Upřesnění v pokynech také vést lidi, jak různé typy daní by být aplikován na cryptocurrencies. To je zejména v případě, že jsou zpracovány podnikání. Aby věci jednoduché, jakýkoliv obchod, který je zapojen v crypto obchodního majetku v jedné cestě nebo jiný, bude muset zaplatit daň. Množství je závislé na různých faktorech podniku.

Ve svém prohlášení HMRC napsal,

HMRC bude zvažovat každý případ na základě jeho vlastní skutečností a okolností. To se bude vztahovat příslušné právní předpisy a judikatura k určení správné daňové zacházení (případně včetně smluvních podmínek upravující výměnu tokenů).

Umožnit daňové kanceláře možnost posoudit každý případ, cryptocurrency podniky budou muset vést záznamy o každé kryptoměna transakce, které provedete. Ty by měly být v libra šterlinků, spolu se záznamy o tom, jak ocenění zpracovat do liber bylo hotovo.

Aktualizované Pokyny

To není poprvé, že HMRC zveřejněné daňové pokyny pro cryptocurrencies. Naposledy to bylo v prosinci roku 2018 a jediná věc, že daňový úřad chtěl v době, kdy byl pro jednotlivé obchodníky vést záznamy o svých kryptografických operací v libra šterlinků.

Kryptoměna společnosti byli také požádáni, aby zpráva jejich činnosti pro daňové účely shody v samostatném požadavku, která byla vydána právě v tomto roce. Zjistit více informací o těchto navrhovaných daní, prosím, podívejte se na stránkách HMRC.

Nejnovější články: