FCA Varuje Investory, Aby byli Opatrní, O Falešné CFD Firem

Financial Conduct Authority (FCA) uložena přísnější omezení na začátku tohoto roku na kontrakty pro rozdíl (Cfd) a CFD jako možnosti, které jsou prodávány retailovým investorům.

Obchodníci byli požádáni, aby v souladu s řadou omezení v zájmu způsobilé, aby i nadále nabízejí tyto finanční produkty ve velké BRITÁNII.

Finanční watchdog nedávno vydal dvě back-to-back upozornění varuje investory více než dva CFD poskytovatele, který porušil předpisy. FCA na černé listině STI-Globální a Platinum CFD nabízí velké BRITÁNII investoři rizikové finanční produkty.

Varování je ochránit investory před podvodné finanční produkty, které tyto firmy nabízejí, ale také zajistit, že neberou své úspory a investovat je do společnosti a finanční produkty, které mohou dát jejich finanční budoucnost v ohrožení.

STI-Global nabízí velké BRITÁNII klientům celou řadu offshore finančních produktů, včetně, forex obchodování. STI-Globální webové stránky tvrdí, že společnost je registrována v Londýně a byla založena v roce 2011. Provozovatel také tvrdí, že to je oficiálně licencované FCA a má kancelář v Hong Kongu.

FCA potvrdil ve své tiskové zprávě, že STI-Global není oprávněn poskytovatel jako poskytovatel předložil falešné registrační informace. Watchdog také potvrdil, že provozovatel není držitelem licence na podnikání v UK, a varoval investory, aby zůstali daleko.

Platinum Global Group Ltd byl druhý provozovatel, že FCA na černé listině. Tato společnost neměla tvrdit, že to byla regulována FCA. Na webových stránkách je jasné, že společnost je zapsána v St. Vincent a Grenadiny. Nicméně, britský finanční watchdog rozhodl blacklist společnosti, protože cítil, že Platinum CFD nabízela UK investory, finanční produkty, které byly velmi riskantní a obtížné pochopit.

FCA Pokračuje Vyčistit Finančního Trhu

FCA má i nadále bedlivě sledovat na finančních trzích a podniknout rychlé kroky, aby zákrok na každém finančním subjektu, který není v souladu s přísnými předpisy, které upravují Cfd a CFD jako možnosti.

Některé z omezení, které firmy musí dodržovat, když se cíl retailoví investoři s CFD možnosti zahrnují omezení pákového efektu mezi 2:1 až 30:1; záruky investorům, že nemohou přijít o více peněz, než je k dispozici finanční prostředky na jejich CFD účet a přestat lákat investory tím, že jim nabízí finanční a nefinanční pobídky pro obchodování s Cfd.

Nejnovější články: