Nárůst mléčné výrobky cena zase Kiwi dolar býčí

Australský dolar a novozélandský dolar obvykle vykazují vysokou volatilitu v období nejistoty v globální ekonomice. Na jižní měny mají tendenci se pohybovat stejným způsobem vůči ostatním měnám.

V návaznosti na snížení sazeb u Rezervní Banky Austrálie na rekordně nízkou úroveň 1,5% v srpnu, AUD/NZD pár klesla na minimum 1.02360.

Nicméně, prudký nárůst cen koksovatelného uhlí a nárůst poptávky po zemním plynu pohonem Australský dolar zpět na o 1.06. Nyní, tam jsou zprávy o tom, že AUD/NZD pár bude dále stoupat do 1.11 úrovně.

Domníváme se však, že AUD/NZD dvojice bude vidět korekce v krátkodobém horizontu, z důvodů uvedených níže.

Sezónní doplňování byl primárně zodpovědný za ceny železné rudy zůstane nad $50 za tunu. Čínská železné rudy spotřeby se očekává pokles o 33 milionů tun y-o-y na 920 milionů tun v roce 2016. Tak, většina analytiků předpokládá pokles cen železné rudy na 45 dolarů za tunu v druhé polovině roku 2016. Od července, přístavní zásoby v Číně se zvýšil o 11% y-o-y 102.5 milionů tun. Pokles poptávky z Číny, bude jistě mít vliv Austrálie, která zajišťuje, aby téměř 64% Čínského dovozu rudy.

Peníze A Trhy

Po zaznamenání vysoké z $3.15 na milion Btu, cena zemního plynu futures klesla na $3.002 na NYMEX. Zemní plyn je třetí největší export komodit z Austrálie. Tak, pokles cen zemního plynu by nebylo dobrým znamením pro Australský dolar.

Koksovatelného uhlí, které se používá v oceli hutnictví je v současné době obchodování na čtyřleté maximum 206 dolarů za tunu. Nicméně, blokování BHP Billiton, horníků v Austrálii nebudou mít prospěch ze zvýšení cen jako nyní. Důvodem je, že současná nabídka je založena na ceně sjednané na konci předchozího čtvrtletí. Jen v posledním čtvrtletí roku, horníci se očekává, že výrazně těžit z růstu cen.

V případě Nového Zélandu, GDT (Global Dairy Trade) index se zvýšil o 1,7% na $2,975 za tunu v aukci konané dne 20. září . Země je také těží ze zvýšení turistické příliv a vývozu zahradnických produktů, jako jsou kiwi, víno, mořské plody a jablka. Nový Zéland je referenční úroková sazba ve výši 2% je 50 bazických bodů vyšší, než je Austrálie. Tak, to je mnohem atraktivnější, carry trade měny v očích investorů. Z výše uvedených skutečností, jsme přesvědčeni, že AUD/NZD se blíží ke svému dočasný vrchol a trendu se stane brzy.

AUD/NZD pár, jak z grafu vyplývá, narazíte na silný odpor v 1.0620. Indikátor hybnost vzniká negativní divergence s cenou. To znamená, že AUD/NZD pár bude klesat brzy.

AUD/NZD Pár: 30. září 2016

Takže, měna obchodník by měl jít krátký blízkosti 1.0550 a umístit příkaz take profit blízkosti hlavních podporu 1.0340. Aby se snížilo riziko, příkaz stop loss může být umístěn nad 1.0620. Binární obchodník může strukturu podobnou obchod tím, že koupí one touch opce od spolehlivého makléře. Cílové úrovně pro navrhované binární obchodu by měla být 1.0430 nebo vyšší. S opce s vypršení platnosti, datum poslední týden v říjnu, binární obchodník bude mít vyšší šance na ukončení obchodu s penězi.

Nejnovější články: