Zlotý oslabuje na polské Vlády konzervativní prohlášení

Posledních pár dní viděl Libra konsoliduje proti polský Zlotý. Vypadá to kontrastní v tom smyslu, že Libra je na sjezdové proti téměř všech ostatních hlavních měn. Z nízké 5.4881, GBPPLN měnový pár se dotkl maxima 5.6316 v řádu asi 10 dní. Nyní, s jen pár dní jít k referendu, obchodník by mě zajímalo, kde GBPPLN dvojice míří. Tento trend lze chápat tím, že pohled na převažující scénář v obou zemích.

Británie zákonodárce, Jo Cox, byl včera zabit, zatímco kampaň pro 'zůstat' hlas. Podle Alan Ruskin, globální co-vedoucí Forex výzkum v Deutsche bank (New York), smrtelná nehoda se očekává, že k vytvoření emocionální reakce pro 'zůstat' tábor.

Sázení výměny Betfair odds uvedl, že předpokládané pravděpodobnosti 'zůstat' hlasování v Brexit referendum se zvýšil na 65%. Můžeme tedy očekávat, že Libra posílit, dokud kontrastní zpráva je pustil ven.

V případě Polska, prohlášení náměstka Předsedy Vlády, Mateusz Morawiecki, vyvolaly obavy mezi investory. Morawiecki, který je také ministr hospodářského rozvoje, prohlásil, že nadešel čas, aby Polsko k poklesu tržní politiky a přijmout konzervativní přístup se hodí k ochraně zájmů země.

TRT World

Když pravicové Strany Právo a Spravedlnost (PiS) se dostal k moci loni v listopadu, s slib, aby se opravit věci v jejich vlastním způsobem, zahraniční investoři se staly obavy. Nicméně, investoři věřili, že Morawiecki, který sloužil jako Předseda zahraničního věřitele, zůstane tvář kapitalismu a provádět balancování. Nicméně, posun k levicové ideologie má pochybnosti o záměru Morawiecki, který připravuje vláda investiční plán, v celkové VÝŠI 1 bilionu dolarů (250 miliard dolarů), které mají být provedeny do roku 2020.

Na GBPPLN měnovém páru se začalo stoupat po konsolidaci v 5.50 úrovně. Stochastický indikátor vzrostl nad medvědí zóně v rozmezí mezi nulou a 20. Tak, stoupat až k další rezistenci na 5.7490 lze očekávat.

GBP/PLN Páru: 17. června 2016

Takže, měna obchodník může nejlépe využít této příležitosti, jak vydělat peníze tím, že dlouhé pozice v blízkosti 5.50 úrovně. Stop loss objednávka pro obchod by měl být umístěn níže 5.44. Take úroveň zisku je 5.70. To znamená, že riziko pro odměna poměr pro navrhovanou obchod je o něco více než 1:3.

Podobně, one touch opce je doporučeno obchodu pro binární obchodník. Doporučenou cílovou cenu pro obchod je 5.70 nebo nižší. Datum ukončení platnosti smlouvy by měly být přednostně vybrán mezi 25. a 31.července.

Nejnovější články: