Hlavní US Banky vydávají Čerstvé Zákaz Kryptoměna Nákupy

Více finančních institucí klesá podpora pro Bitcoin a další kryptoměny, jak se rozhodnou zákaz crypto nákupy prostřednictvím své banky, kreditní karty. Velkých amerických vydavatelů kreditních karet, jako je Bank of America Corp. (BoFA), JPMorgan Chase & Co., a Citigroup Inc. nedávno oznámila, že jejich zákazníci nyní budou moci zakoupit jakékoliv formě kryptoměna pomocí své kreditní karty.

Podle bank, jeden z největších důvodů pro tento crypto zákazu je, aby se distancovali s větší rizika a ztráty lidí, kteří nákup kryptografických s jejich kreditní karty.

JPMorgan oznámila, že zákaz Feb 3rd zmínku, že nechtěl, aby úvěrová rizika spojená se stále anonymní transakce. BoFA a CitiGroup obou zastavil crypto transakce s jejich kreditní karty on Feb 2. i když BoFA stále umožňuje crypto nákupy projít, když koupil za použití debetní karty.

Tvrdý zákrok na nákupy kreditní kartou se stal rozšířený po Bitcoin začal jeho sestup dolů po svých. prosince 2017 maxima. Bitcoin se snížil o více než 50 procent v lednu a nyní se obchoduje pod $8,000 poprvé od listopadu 2017. Mnoho crypto analytici se domnívají, že pokles kryptoměna hodnoty bylo způsobeno tím, že regulační hrozeb po celém světě a Facebook je nedávný zákaz kryptoměna a počáteční mince nabízejí reklamy.

Protože prudký pokles v Bitcoin hodnotu, věřitelé, jako jsou Citigroup, JPMorgan, a BoFA se bojí, že lidé, kteří se snaží profitovat na Bitcoin s jejich nákupy kreditní kartou se může brzy ocitnout v pozici, kdy jsou schopni platit své dluhy s aktuální ceny Bitcoin je zobrazeno.

Podle Federální Rezervní systém, tam byl prudký nárůst úvěrů v krvi během listopadu 2017. Zatímco mnoho přičíst vzestupu na dovolenou výdaje, tam byla teorie, že část z těchto úvěrů může být crypto nákupy, protože to bylo období, kdy Bitcoin je cena na rekordních maximech. Mastercard také odhalil, že zákazník tráví v zahraničí vzrostl o 22 procent v tomto roce, který byl částečně podporované digitální měnu nákupy. Mastercard uvedl, že jako crypto ceny klesly, tak v zámoří strávil.

Přidejte k tomu, že data z Seeking Alpha kreditní karty delikty byly stoupající, kde delikty přes menší banky dosáhly nejvyšší od finanční krize na 5,34 procenta. Kreditní karty delikty přes všechny komerční banky také vzrostl na 2,53 procenta a kreditní karty, ztráty ze čtyř hlavních amerických bank, BoFA, Citigroup, JPMorgan a Wells Fargo vzrostl na 20 procent.

Někteří se domnívají, že mnoho z těchto delikty pocházejí z crypto hráči, který nasbíral na crypto nákupy během Bitcoin je premiéra v listopadu-prosinci 2017, se nepodařilo hotovost v prvních dnech pokles, a jsou nyní chycen v Bitcoin havárii.

Nejnovější články: