ASIC Představuje Zákaz Binární Možnosti A Omezení Cfd

Mnoho finančních odborníků v Australském trhu předpověděl, že by to nakonec stalo, a ukázalo se, že měli pravdu. The Australian Securities a Investice Komise (ASIC) představila návrh, aby místo omezení na obě smlouvy-pro-vyrovnání rozdílů (Cfd) a over-the-counter (OTC) binární možnosti. To bylo odhaleno v konzultačním dokumentu, který ASIC zveřejněna nedávno.

Návrh na OTC binární možnosti, je zcela zakázat jejich vydávání a distribuce. Hlavním důvodem je to, že ASIC je velmi znepokojen o tom, jak rizikové mohou být pro Australské maloobchodní investoři. Několik investorů již utrpěly těžké ztráty v důsledku rizik spojených s binární možnosti a zabránění dalších ztrát je jeden z důvodů, proč zákaz byl navržen.

Jak pro Cfd, ASIC jde ve stopách Evropské cenné Papíry a Trhy (ESMA), a navrhla zavedení několika omezení na ně. To zahrnuje limity pákového efektu a zvýšené transparentnosti, pokud jde o CFD operace. Jedním z důležitých omezení je negativní bilance ochranu, která zajišťuje, že investoři ztratí více peněz, než dali. Automatické blízko-outs jsou také realizovány zastavit investorů ze ztráty peněz víc.

Různé Limity

Velký rozdíl je, že ASIC je myšlení pomocí různých omezení pákového efektu. V Austrálii, měnové páry budou obchodovány na 20:1. Jiných smluv, bude mít různé limity. Akciové indexy bude mít 15:1 poměr, při obchodování s komoditami se obchoduje na 10:1 s výjimkou zlata. Zlato má jedinečnou 20:1. Zbývající limity pákového efektu jsou crypto-aktiva na 2:1 a akcií na 5:1.

V prohlášení, Cathie Brnění, ASIC řekl pan Komisař

Po mnoho let ASIC přijal silná opatření na ochranu spotřebitele, binární opce a Cfd, pomocí řady regulačních nástrojů, které máme k dispozici. Nicméně, obáváme se, že spotřebitelé stále trpí značnou škodu z obchodování s těmito produkty.

Zbroj poukazuje na to, že úplný zákaz pro binární možnosti je nejlepší volbou, protože to zabraňuje Australany, kteří se obracejí na obchodování fx od ztráty peněz. Ona je toho názoru, že binární možnosti jsou více jako hazard, než skutečné investice, a měly by být zakázány.

Konzultační dokument není konečný. To bylo propuštěno získat zpětnou vazbu na návrhy. ASIC bude otevřena pro zpětnou vazbu až do 1. října 2019. Mnozí očekávají, že omezení prosadit od ASIC již dlouho zvažuje, kopírování orgánu ESMA ve své intervenční opatření.

Nejnovější články: