Japonsko Cíl Crypto Daňové Podvodníky S Předpisy Zpřísnily

Cryptocurrencies i nadále představuje výzvu pro vlády po celém světě.

Rok se chýlí ke konci, Japonsko je různé vládní služby jsou kroky, aby správně regulovat kryptoměna trhu.

Japonsko je Národní Daňové Agentura (NTA) nedávno oznámila, že začíná tvrdý zákrok na kryptoměna daňové podvodníky, zatímco Finanční Služby (FSA) je v pohybu vpřed s prováděním přísné předpisy na Počáteční Mince Nabídky (ICO)

Jednou z výhod kryptoměn je, že jsou těžké dohledat a poskytnout uživatelům anonymitu. To způsobuje problémy pro daňové orgány, kteří chtějí přesné záznamy. To je důvod, proč NTA směřuje k vytvoření systému, který by umožnil, aby žádost kryptoměna záznamy o někoho podezření z vyhýbání se daním.

V Japonsku Zákon o daních z Příjmů vyžaduje, aby lidé platit daň na obchodování s cryptocurrencies , pokud jejich výdělek přesáhne 200.000 jenů ročně. V současné době, cryptocurrency podniky v Japonsku předložit své informace na dobrovolném základě. S novými pravidly, všichni budou muset předat informace o zákazníkovi. To by mohlo zahrnovat jména, adresy a osobní identifikační čísla.

Tato změna nebude okamžitě mít vliv na každého. Na NTA je nastavení jeho památky na ty, kteří získali více než 10 milionů jenů z jejich crypto obchodování. Lidé, kteří provádějí drobné obchody a malé zisky, bude stále moci dýchat. Tyto změny budou realizovány pouze od příští fiskální.

ICO je Předmětem Přísné Předpisy

Japonsko je řídit, regulovat cryptocurrencies nebude cílit pouze na daňové podvodníky, ale také podívat se na to, aby ICO je více odpovědný. FSA, která je Japonsko je hlavní hlídacího psa pro investice je zajímat se o zřízení předpisy pro Suroviny. Tyto investiční produkty se staly populární způsob, jak pro firmy financovat samy o sobě, ale jejich pověst byla poznamenána mnoho podvody a pochybné investice.

FSA plán je první limit množství peněz, které lidé mohou investovat do Suroviny. To je, aby se lépe chránit před podvody a potenciální rizika. Navíc FSA bude vyžadovat ty, kteří hledají finanční prostředky, aby se nejprve zaregistrovat u agentury, pokud chtějí být právně uznána.

Pro FSA pro udržení své pozice jako finanční watchdog přes Suroviny, změny budou muset být provedeny na stávajících zákonů o financování. Účet za toto je již naplánován být předložena Japonského parlamentu v lednu.

Pokud to tlačí přes to může znamenat konec Japonské kryptoměna průmyslu samoregulace. Země má zdravou kryptoměna trh s několika místních ústředen, že ve světové top 50. Nicméně, to byl nedávno otřásly případy hackerství a od FSA, přičemž silný zájem v současné crypto výměny.

Nejnovější články: