Telegram Oficiálně Potvrzuje Crypto Pohybovat S G

Facebook se upíná většina crypto titulky pozdě, jak svůj Projekt Libra nadále přijímat kritiku od obou finančních regulátorů, stejně jako bývalí partneři, který patřil Libra Sdružení.

S spotlight na Facebook, Telegram, populární messaging aplikace v tichosti oznámila spuštění své Gram Peněženku.

Společnost stealth aktualizovat své Podmínky Služby (ToS) a představil své Gramů Peněženku. Podle ToS, to budou nabízeny buď jako samostatná aplikace nebo může být integrován do aplikace messenger.

Telegram byl velmi tajnůstkářský o tom, jak jejich crypto plány řízení, a raději držet věci pod pokličkou. Tržní analytici se domnívají, že Telegram byl moudrý, protože by čelil podobné kontroly jako Projekt Váhy se dostanou ven, a odhalil podrobnosti o své crypto plány.

Nicméně, ruský app se nikdy nevěnovala velkou pozornost finančních regulátorů a jejich politiky. Telegram je plány, aby se jejich crypto peněženky k dispozici více než 300 milionů uživatelů na celém světě se bude dát jim hodně kontroly v crypto trhu.

Společnost není jen nabízím peněženku. Telegram bude začít nabízet své vlastní mince nazývá Gram. Brzy budou uživatelé obdrží první várku Gram brzy. ToS poskytnout nějaké informace o tom, jak Telegram bude fungovat. Aplikace slibuje, že to nebude mít nějaké uživatelů veřejné nebo soukromé klíče, zálohování fráze, nebo hesla. Uživatelé jsou upozorněni, že pokud ztratí pověření, ztratí přístup k jejich Gramů.

Žádnou Kontrolu Nad Blockchain

Gram je určena, aby se stala mezinárodní měnou a Telegram je optimistický, že to bude tak na pánvi. Velký zájem na Telegram, který se může pochlubit o jeho služby šifrování, je, že nemá žádnou kontrolu nad T blockchain sítě.

Tato síť je místo, kde všechny Gram transakce jsou vytvořeny, ověřeny a zaznamenány. V plánu je vypustit TUNU blockchain projektu do 31. října na základě informací, které našel v dohodách s T investorů. Nicméně, tam byl žádná veřejná oznámení od Telegram.

To není poprvé, že Telegram vstoupil crypto světě. Zasílání zpráv aplikace, udělal počáteční mince nabízí v roce 2018 a se podařilo zvýšit 1,7 miliardy dolarů od méně než 200 soukromých investorů. Nicméně, společnost by později zrušit ICO. Tentokrát Telegram má ještě větší plány v crypto trhu a bude zajímavé sledovat, jak se finanční regulátoři reagovat!

Nejnovější články: