Walmart změní slabý, jako je Amazon vstoupí do obchodu s potravinami

Největší prodejce na světě podle tržeb, Wal-Mart (NYSE: WMT), viděl její akcie klesají o 4.65% na $75.24 minulý pátek. Získávání organických maloobchodníka s potravinami Whole Foods Market (NASDAQ: WFM), Amazon (NASDAQ: AMZN) vydláždil cestu pro klesat jako Wall Street předpokládá, že hospodářská soutěž v odvětví maloobchodu se bude zvyšovat a v konečném důsledku narušit příjmy Walmart.

Je ironií, že trh zlikvidovat pořízení Bonobové, pánské oblečení, společností Walmart. Očekáváme, že akcie Walmartu se další pokles v blízké budoucnosti z důvodů uvedených níže.

Minulý pátek, Walmart oznámila akvizici Bonobové za 310 milionů dolarů v hotovosti jednat. Akvizice, která byla poprvé prý v dubnu, je ještě další úsilí, vztáhl Walmart, aby se chránit svůj podíl na trhu z e-commerce obří Amazon, která již začala dodávat potraviny v několika městech v USA.

CBS News

Andy Dunn, současný generální ŘEDITEL společnosti Bonobos co-založil společnost s 10 lety v New Yorku. Bonobové se původně začala prodávat chino kalhoty on-line. Později svou nabídku rozšířila na celou řadu pánské oblečení. Bonobové také provozuje desítky obchodů a butiků v Nordstrom obchodech. Přesto, že i nadále sloužit svým on-line zákazníkům v mimořádné způsobem. To přitahuje Walmart směrem Bonobové.

Walmart se připravuje na tuhý boj s Amazon v maloobchodní a on-line prostorů. V loňském roce, Walmart získal Jet.com pro 3,3 miliardy dolarů. To také dal Marc Lore, zakladatel Jet.com mandát rozšířit rychle. To má za následek získání Bonobové.

Zákazníci jsou Bonobové zřejmě obavy o akvizici vzhledem k obrovské rozdíly v pracovní morálce. Bonobové objasnil, že to bude fungovat stejným způsobem, a jak teď je to $98 chinos nebo $128 košile nebude k dispozici v žádné z Wallmart 5 000 obchodech. Nicméně, Bonobové bych začít nabízet své produkty prostřednictvím Jet.com.

Walmart také strávil asi $166 milionů na získání ModCloth a ShoeBuy.com. Společnost e-commerce tržby vzrostly o 63% na y-o-y základ v prvním čtvrtletí fiskálního roku 2018. Nicméně, většina růstu pochází z Walmart.com. I Jet.com nebyl generován žádný zisk, tak daleko. Maloobchodníci v USA čelí obrovský tlak, jak více a více spotřebitelů si zvykají na on-line nákupy. Tak, Walmart je v procesu zcela vylepšení jeho podnikání čelit náporu z Amazon. To znamená, že velký lístek akvizici společností Amazon zastínil Walmart pořízení Bonobové a akcie by i nadále pod tlakem v krátkodobém horizontu.

Technicky, pohyb indikátor MACD je pod nulovou linii znamená zvýšení prodejní tlak. Akcie má také zlomený jeho 50-období (H4) klouzavý průměr. Na druhou stranu, další hlavní podpora existuje v 72.10. Můžeme tedy očekávat, že akcie dále klesat.

Walmart Cena Akcií: 20. června 2017

Učinit rychlé zisky z sestupný trend, uvažujeme o nákupu opce tak dlouho, jak akcie obchoduje poblíž 76 dolarů v NYSE. Raději bychom uplynutí doby použitelnosti kolem 28. června pro put opce.

Nejnovější články: