BP topy Q3 odhady, cíle, $7 miliardy v úspory nákladů

Dne 1. listopadu, ropy a zemního plynu společnosti BP Plc (NYSE: BP) oznámila, že fiskální rok 2016, výsledky za třetí čtvrtletí, který překonal odhady analytiků s velkým náskokem. Společnost vykázala ztrátu v předchozích třech čtvrtletích.

Je ironií, akcie ztratila o 10% v posledních dvou týdnech. To, že se očekávalo pád, my jsme měli doporučeno zakoupení one touch opce na 5. října, s cílovou cenou více než $33. Akcie, což bylo obchodování blízko 36 dolarů, když jsme dali doporučení, dosáhnout cíle za tři týdny.

Nyní, pravděpodobné zvýšení úrokových sazeb Fed v prosinci hrozí nárůst provozních nákladů z ropné společnosti. Přesto jsme přesvědčeni, že je správný čas koupit akcie z důvodů uvedených níže.

Londýn-založena společnost vykázala $9 miliard pokles výnosů ve třetím čtvrtletí na $48.04$, z $57.30 miliard ve třetím čtvrtletí roku 2015. Za čtvrtletí končící září, reprodukční náklady zisk vzrostl na $1.66 $ nebo $8.82 na akcii z $1.234 miliard nebo $6.63 na akcii ve stejném období loňského roku.

BP

Kromě vlivu non-provozních položek, mimo jiné, základní náhrada nákladů a zisku v Q3 2016 téměř o polovinu na $933 milionů nebo $4.96 na akcii z $1.82 $ nebo $9.92 na akcii ve 3q 2015.

Během čtvrtletí společnost setkal s odhady produkce 2.11 milionu barelů ropného ekvivalentu denně.

Program na snížení nákladů bylo hlavním důvodem, proč se společnost vrátí k zisku, uprostřed slabá cena ropy a špatná rafinérské marže. Společnost oznámila, že nyní předpokládá kapitálové výdaje 16 miliard dolarů, místo 17 miliard $na $19 miliard pokyny rozsah poskytované dříve.

Kromě kapitálové výdaje, BP předpokládá celkové náklady pokles o 7 miliard dolarů, ve srovnání s 2014. BP uvedla, že by použít ušetřené peníze investovat do nových sudů a setkat se dividendy závazky. BP se očekává, že udrží své čtvrtletní dividendy výplata $0,10 na akcii.

Konečně, OPEC tělo minulý týden oznámil, že je naděje dokončování snížení sazeb do konce listopadu. Analytici se domnívají, že cena ropy by získat podporu, pokud OPEC je schopen zhmotnit, produkce, střih jednat a také přesvědčit non-členy OPEC, zejména v Rusku, aby se dohodly na omezení jeho výkonu. Zvýšení cen ropy by se odpovídajícím způsobem vést ke zvýšení horní řádek a na spodním řádku BP.

Akcie se opět našel podporu u 33.50 úrovně. Na druhou stranu, hlavní odpor existuje na 36. Stochastický oscilátor je v současné době v přeprodané oblasti. Takže, odrazit lze očekávat, že v ceně akcií.

BP Skladem Cena: 21. listopadu 2016

Vydělávat na příležitosti, binární obchodník může koupit one touch opce. S cílovou úrovní $35.50 a datum vypršení platnosti ve třetím prosincovém týdnu, obchodník může spolehnout na jeho šance, že si uvědomil, zisky ve výši až 92% v krátkém čase.

Nejnovější články: