Sears signály klesající trend jako naděje na obrat mizí

Minulý týden, Sears Holding Corporation (NASDAQ: SHLD), majitel Sears a Kmart, oznámil své páté po sobě jdoucí čtvrtletí tristní výsledky. Ztráta se prohloubil ve třetím čtvrtletí, ve srovnání se stejným obdobím loňského roku. Nicméně, hlášeny ztráta byla nižší než očekávání analytiků. Jak je vysvětleno níže, budoucnost vypadá neradostně, vzhledem k tomu hromadu problémů, kterým čelí společnosti. Proto jsme předpovídají pokles ceny akcií a to jak v krátkodobém a střednědobém horizontu.

Pro třetí čtvrtletí, které skončilo v říjnu 2016, Sears oznámila 13% pokles tržeb na $5.03$, z $5.75 $ ve stejném období 2015. Wall Street analytici očekávali Sears zprávu třetím čtvrtletí tržby ve výši $4,95 miliardy. Společnost nyní má pochybné rozlišení nahrávání desátý rok zhoršující příjmů.

WFLA News Channel 8

Hoffman Estates, Illinois-založené společnost vykázala prohloubil čistou ztrátu ve výši 748 milionů nebo 6,99 dolarů na akcii ve třetím čtvrtletí roku 2016, ve srovnání s čistou ztrátou ve výši 454 milionů eur, nebo $4.26 na akcii ve třetím čtvrtletí roku 2015.

Bez odpisů a amortizace, poplatky, zisk z prodeje aktiva a příjmy, daňové výdaje, mimo jiné, Q3 2016 upravenou ztrátu prohloubil na $333 milionů, nebo $3.11 na akcii, z 305 milionů dolarů, nebo $2.86 na akcii ve 3q 2015. Na Zacks analytici očekávali upravený čistý ztráta $4.06 na akcii ve třetím čtvrtletí. Společnost má za sebou jen dvě zisková čtvrtletí od roku 2012.

V průměru, stejný-obchod tržby klesly o 7,4%. To zahrnuje 4,4% pokles v k-martu a 10% pokles v Sears. Analytici očekávali 5,3% pokles stejný-prodeje obchodu.

Přivést společnost zpět do ziskovosti, řízení, snížit provozní náklady, nabízí věrnostní program, za předpokladu, on-line služeb, a to i prodal majetek.

Bohužel, Sears je zatím vidět žádné známky návratu k zisku. V tomto ohledu, finanční ŘEDITEL Jason Hollar uvedl, že společnost nemůže poskytnout žádný časový rámec pro návrat k zisku. Alarmující tempem, Sears, který byl kdysi největší on-line prodejce v USA, ztrácí své zákazníky, aby další on-line prodejci a obchody, jako je Wal-Mart.

Zatím v tomto fiskálním roce, společnost ztratila 1,6 miliardy dolarů. To je kromě 7,1 miliardy dolarů prohrál v posledních čtyřech fiskálních letech. Společnost má pouze $174 milionů k dispozici ve formě revolvingového úvěru. Kromě toho, Sears má dlouhodobý dluh ve výši 3,7 miliardy eur a krátkodobý dluh ve výši 618 milionů.

Generální ředitel výzkumu firmy Conlumino, Neil Saunders, je toho názoru, že Sears se pomalu potápí a finanční obrat, je nemožné. Populace čelí odporu od prodejců na 12.10. Indikátor MACD je v současné době pohybuje směrem dolů v medvědí oblasti.

Sears Holdings Cena Akcií: 13. prosince 2016

Je tedy jisté, že populace bude dále klesat. Takže, binární obchodník může koupit nízká nebo nižší smlouvy získat od pravděpodobné sestupný trend cen. Péče by měla být přijata vstoupit do obchodu, kdy se akcie obchoduje nad $11.50 v hotovosti na trhu. To by měli prospěch obchodníka, pokud smlouva vyprší na nebo kolem 20.prosince.

Nejnovější články: