Binance & Kraken Mohl Čelit Neoprávněné Operace Poplatky V NY

Barbara Underwood, Generální Prokurátor Státu New York kontaktoval newyorské Oddělení Finančních Služeb a poukázal na možné porušení státu je virtuální měna předpisy. Underwood tvrdí, že kryptoměna výměny Kraken, Binance a Brány.io jsou možná působících ve státě bez povolení a nejsou následující regulované virtuální měnu, zákony.

Generální Prokurátor už dříve poslal dopis do 13 crypto výměny, dokonce i ti, kteří nejsou v provozu v New Yorku oblast Státu připojit se k Virtuální Trhy Integrity Initiative. Dopis byl doprovázen 34-bod dotazníku, který požádal o základní provozní postupy každé výměně pomoci otevřít je další zvýšení transparentnosti.

Příjemce dopisu byl GDAX, bitFlyer USA, Gemini, Bitfinex, Kraken, Bitstamp USA, Bittrex, Binance, Poloniex, Brány.io, Tidex, Huobi.Pro a itBit Trust Company. Většina výměn byla docela rádi zodpovíme a účasti, nicméně, čtyři z burz uvedených odmítl zúčastnit. Čtyři výměny, který se zdržel v souladu zahrnuty Binance, Kraken, Brány.io, a Huobi.Pro.

To by obvykle neměla být problém a mohl by být přehlížena, ale generální ŘEDITEL společnosti Kraken, Jeff Powell, poslal zápalné odpovědi na dotazník a žádost. Uvedl, že Generální Prokurátor byl drzý a choval nárok a skončila dopis s tvrzením, že ve zpětném pohledu to byl dobrý nápad, že Kraken se rozhodl odstěhovat z New Yorku před třemi lety.

Reakce vyvolalo poplach a Generálního Prokurátora zkoumány ty, kteří odmítli podílet se na této Iniciativě. Výsledkem je, že úřad upozornil, že Kraken, Binance a Brány.io byly možná porušení stát je virtuální měna, zákony a musí být důkladně vyšetřeny.

Zpráva Popisuje Všechny Obavy

To vše je uvedeno ve Virtuální Trhy Integritu Zprávy, že Generální Prokurátor nedávno vydala.

V prohlášení Generálního Prokurátora napsal

OAG nemohl přezkoumat postupy a postupy nezúčastněných platformy (Binance, Brány.io, Huobi, a Kraken) o manipulativní nebo podezřelé obchody. Nicméně, Kraken platforma je reakce veřejnosti je alarmující. V oznámení společnosti rozhodnutí o účasti v Iniciativě, Kraken prohlásil, že manipulace s trhem "nezáleží na většinu šifrovací obchodníků," i když přiznává, že "podvody jsou na denním pořádku" v průmyslu.

Byly tam také vydal varování poukazuje na to, že zákazníci by měli být ostražití z obchodování na čtyři výměny, který se nepřipojil k Iniciativě, protože se údajně přijal peníze, aby seznam některých trzích aktiv.

Nejnovější články: