EU Zákonodárce Chce, Aby ICO Předpisy Mnohem Jednodušší

Počáteční mince nabídky (ICOs) byl humbuk v roce 2017 zvýšení miliardy v start-up peníze, co se jim nabízí investorům šanci se dostat do přízemí nové žetony a podniky. Nicméně, oni čelí mnoho odveta v Evropské Unii (EU), protože z jednání s více předpisy. Ashley Fox, člen Evropského Parlamentu doufá, že se změní, že brzy.

Fox nedávno předložil návrh, že by se Suroviny dostupnější pro obyvatele EU. Dva hlavní návrhy návrhu je omezit množství, které Suroviny zvýšit na 8 milionů eur a mají je následovat EU, know-your-customer a zákony proti praní špinavých peněz. Výhodou by bylo, že Suroviny by pak mít přístup do všech 28 členských zemí unie.

Zcela Dobrovolné

Liška poukazuje na to, že Suroviny může fungovat, aniž tyto předpisy, protože návrh je pro nové předpisy, které mají být zcela dobrovolné, ale jsou jednoznačné výhody těchto pravidel.

V prohlášení, řekl Liška

Suroviny lze pokračovat, ale pokud nebudou naplnit kritéria, nebudou mít prospěch. Představujeme předpisů, bude jim pas, aby celý trh EU, a také si myslím, že se zvyšuje transparentnost. Právě teď máte 28 zemí, některé mají vnitrostátní pravidla pro získávání peněz a některé nemají žádná pravidla. Pokud se vám získat peníze ve Francii, například, můžete použít pouze to, že peníze ve Francii.

Fox představuje více než Suroviny by dodržovat tyto předpisy, tak, že budou mít přístup k širšímu trhu. Banky jsou zejména zájem v návrhu, protože to by jim umožnilo bezpečně pracovat s těmito projekty.

Budoucí Vývoj

Návrh byl předložen na začátku tohoto měsíce a je už projednáván. Další změny může být předložena do konce příštího týdne. Když tyto změny jsou předloženy, budou také být projednány, aby zjistili, zda jsou platné. Některé jsou již naznačuje vyšší 10 mil.€, limit by být rozumnější.

Konečný návrh návrh bude projednávat a hlasovat v listopadu o EU Výbor pro Měnové a Hospodářské Záležitosti. Po tom, bude to jít do Evropského Parlamentu na plenárním zasedání. To je naplánováno na konec roku. Evropská Rada bude také podívat se na návrhu, a pak poskytnout své stanovisko k návrhu.

Oba legislativní orgány budou spolupracovat v roce 2019 udělat závěrečnou diskusi a hlasování o tom, zda schválí návrh. Hlasování je naplánováno na únor příštího roku.

Nejnovější články: