Bitcoin Má Hit, Zatímco Šifrovací Tokeny, Aby Zisky

Bitcoin a další významné cryptocurrencies jsou s hity jejich hodnotu, ale šifrovací tokeny jdou v opačném směru. Podle posledních údajů, žetony jako IKONU a Wanchain mají zkušené 20 až 40 procent růstu v hodnotě. Dále výsledky ukazují, že Nano IKONU a Dent jako tři nejlepší umělci v kryptoměna trhu od 26.srpna.

Většinu času, šifrovací tokeny následovaly ceny Zvlnění a Ethereum. Reagují na vzestup a pád jejich ceny s trochu zvláštní pohyb, ať nahoru nebo dolů. Nicméně, trend se změnil v poslední době, kdy Ethereum šel dolů v hodnotě, a přesto šifrovací tokeny mají vytrvale stoupá v ceně.

Důvodem pro IKONU je nárůst v ceně je reflexní poslední krok tím, že tým za to. Oni byli v plánu koupit zpět v hodnotě 5 milionů dolarů IKONU tokeny pro tento rok. Tento požadavek prosadil hodnota IKONU až o 20 procent na trhu – dělat to jeden z lépe fungujících poukázky právě teď.

Další důvod pro zvýšení hodnoty je nové partnerství mezi IKONOU a Kyobo, jihokorejský pojištění firmy. Dohoda je pro rozvoj blockchain technologie pro použití společnosti.

V prohlášení, IKONA vývojový tým řekl,

theloop byla uznána pro přináší praktické použití-pouzdro pro blockchain technologie v pojišťovnictví přes Chytrý Pojištění Pohledávek služby. theloop urychlí své úsilí na vybudování příští generace pojištění platforma s Kyobo Život

Wanchain, další dobrý umělec na trh nedávno vydala své 2.0 klienta. To má vyhlazeny a efektivní provoz. Wanchain je vidlice Ethereum a je více zaměřena na provoz decentralizované aplikace. Nový klient zvýšil zájem o token jako výsledek.

Je To Udržitelné?

S tímto vývojem na znamení, přední, ostatní žetony byly vidět nějaký pozitivní zájem a odpovídající nárůst hodnoty. Hlavní otázkou je, zda je toto trvalý růst s šifrovací tokeny bude trvat. Odborníci se domnívají, že nárůst nebude poslední, protože nízký objem crypto trhu.

Ta hodnota na trhu klesla z 13 miliard dolarů na pouhých 10 miliard dolarů kvůli ztrátám zažil Bitcoin. S pádem Bitcoin hodnotu, odborníci věří, že trh by se mohl zmenšit i další, a přitom bude mít token zisky dolů.

Nejnovější články: