Kiwi dolar oslabuje na pokles ceny mléčných výrobků

Nejistoty způsobené v důsledku všeobecných voleb v Novém Zélandu vyvolala sestupný trend v NZD/USD pár. Naopak, Trump je rozumné úspěch v získávání rozpočet plán, který dláždí cestu pro daňové reformy, prošel v Senátu USA povoleno Dolar posílit vůči G10 měn.

Americký dolar rally pomohl i lepší než očekávaný výkon AMERICKÉ ekonomiky, i přes negativní vliv hurikánů Harvey a Irma. Od 15. října, NZD/USD pár klesla z 0.7180, aby 0.6810 úrovně.

Nicméně, v posledních několika obchodních seancí, NZD/USD se zpět do obchodu, na 0.6910 úrovně. Očekáváme, že klesající trend pokračovat ve NZD/USD pár, z důvodů uvedených níže.

Fox Business

Začátkem tohoto týdne, Nový Zéland Ministr Financí Grant Robertson a Reserve Bank of New Zealand podepsal novou Politických Cílů Dohody. Podle dohody, centrální banka bude mít výbor, aby o tom, úrokové sazby. Dále výbor bude také brát v úvahu cíle v oblasti zaměstnanosti, než rozhodování o úrokových sazbách. To znamená, že existuje vysoká pravděpodobnost poklesu úrokových sazeb, který by měnu neatraktivní pro investory. Hodně z rally Nový Zéland dolar v důsledku finanční krize v roce 2008 byl vzhledem k vyšší úrokové sazby, ve srovnání s jinými vyspělými ekonomikami.

Průměrné ceny mléčných výrobků klesly o 3,5% na $3,105 za tunu v mléčné dražby prováděné na úterý. To je třetí po sobě jdoucí pokles od 3. října. Pokles cen mléka a mléčných výrobků bude mít negativní dopad na Kiwi dolar jako země vyváží 95% své produkce.

V USA, IBD/TIPP Index Ekonomického Optimismu čtení se zvýšil na 53,6 v listopadu, od 50.3 v předchozím měsíci, a větší než 51,2 očekávali analytici. To je nejvyšší zaznamenané čtení od Března roku 2017. Čtení je založen na celostátního průzkumu o důvěře spotřebitelů.

Na Úřadu Práce Statistiky také uvádí, 6.10 milionů pracovních míst v září, beze změny od předchozí měsíc, ale větší než ekonomů očekávání 5,98 milionů. Údaje nezahrnují otvory v zemědělství. Tak, základy laskavost pokles NZD/USD pár.

Na NZD/USD pár čelí odporu na 0.6930. Dále DeMarker ukazatel dosahuje záporných odchylek se kurzu NZD/USD pár. Proto očekáváme, že další kolo pokles NZD/USD pár.

NZD/USD Pár: 10. listopadu 2017

Tím, že půjdete krátký na NZD/USD pár poblíž 0.6930, plánujeme těžit z poklesu cen. Příkaz stop loss bude umístěn nad 0.7040 k omezení ztrát. Dále, aby se kniha zisk bude také být umístěn v blízkosti 0.6810.

Podobně, dát možnost lze zakoupit od vhodnou binární broker získat očekávaný pokles NZD/USD pár. Bude možnost si koupila, když se pár obchoduje v blízkosti 0.6930 na spotovém trhu. Dále, datum kolem 18. listopadu bude vybrán k ukončení smlouvy.

Nejnovější články: