Singapur je Centrální Banka Otevřít Na Pomoc Financování Začínajících Crypto

Kryptoměna startech v Singapuru budou mít snadnější čas s otevřete nabídku podpory od centrální banky země.

V nedávném oznámení, Ravi Menon, ředitel Peněžní Ústav Singapuru (MAS), nařídil místní bankovní odvětví, aby bylo otevřené, které nabízejí své finanční služby na místní kryptoměna startech.

V rozhovoru, Menon poukázal na to, že Singapur může být hlavním centrem pro cryptocurrency průmyslu, pokud místní banky budou moci otevřít své dveře crypto startech.

Tyto startupy jsou často potýká s problémy se snaží získat přístup k tradičním bankovním službám. Chce fintech průmyslu v zemi roste, a domnívá se, že posílení kryptoměna průmyslu, bude to mít pozitivní dopad na celkový fintech průmyslu.

V prohlášení, řekl Menon

Co se snažíme udělat, je přinést bank a kryptoměna fintech startupy společně, aby zjistili, zda tam je nějaké pochopení, že mohou dosáhnout

Tento opatrný, ale vstřícný přístup je osvěžující, vzhledem k tomu, jak některé z dalších zemí reagovali na vzestup cryptocurrencies. Tam byli množství zemí, kteří dokončili zavřel své dveře crypto trhu. Indie je jednou z těchto zemí, neboť jejich centrální banka, Reserve Bank of India je nucen všechny bankovní instituce, aby přestal poskytovat finanční služby pro cryptocurrency podniky. Tento krok má poškozené Indické kryptoměna průmyslu a uzavřela některé z největších crypto výměny v Indii.

Singapur Má Jiný Přístup

Menon, který je jedním z Singapur je nejvyšší bankovní úředníci nevěří, že zákaz kryptoměna je nejlepší tah pro Singapur. On také potvrdil, že Singapur bude pečlivě sledovat crypto společností, ale nebude pokračovat s regulaci průmyslu, protože bitcoin a další kryptoměny nejsou hrozby samy o sobě a nevyžadují regulaci.

Singapurský přístup je podívat se na kryptoměna trhu a pro posouzení, co je nejlepší přístup. Menon se rozpoznat mnoho úskalí crypto průmyslu a vyzval k dohledu na zneužívající využití kryptoměny.

Singapur je tolerantní kryptoměna trh podpořil různé podniky začít zřízení obchodu. Například, Jižní Korea je největší cryptocurrency exchange, Upbit otevřela novou burze v Singapuru. Binance, která je v současné době největším světovým cryptocurrency exchange má také plány na otevření Singapurské cryptocurrency exchange v nadcházejících měsících.

Nejnovější články: