Americký dolar dolů na obavy nad NÁMI daňová reforma plán

V našem 21. září zprávy, jsme měli počasí, pár GBP/USD klesá z úrovně 1.3510. Kromě toho jsme měli také zmínil, že můžeme jít short měnového páru a zároveň koupit opci, aby zisk z klesající trend. Jak se dalo předpokládat, pár odmítl úrovně 1.3300 do jednoho týdne. Že nám dal zisku v obou obchodů.

Na základě skutečností uvedených pod, počasí jsme býčí zvrat v GBP/USD pár, který je v současné době obchodování na o úrovní 1.3200. Pouze nástin NÁS daňová reforma plán byl představen Trump správy minulý týden.

Přesto ekonomové byli rychle posoudit pravděpodobný dopad na americkou ekonomiku. Zatímco tam je žádné popírání, že HDP USA zvýší až o 10 bilionů dolarů v průběhu deseti let, analytici poukazují na to, že daňový plán může zvýšit schodek běžného účtu a státního dluhu. Zejména, Trump již dříve uvedl, že on by jít dopředu s daňovým plán pouze po ořezávání dolů zdravotnictví bill. Nicméně, Trump byl schopen dosáhnout svého cíle.

BrexitCentral

Ulrich Leuchtmann, Commerzbank je vedoucí Forex trhy, je toho názoru, že pětiletá lhůta pro vrácení prostředků, bude zřeďte pozitivní vliv na americký dolar, jak firmy budou repatriovat na jejich pohodlí.

Paul Ashworth, ekonom Capital Economics, řekl, že země, které se rozhodly pro podobné reformy v minulosti nebylo vidět žádné výrazné zvýšení investic, zaměstnanosti, ekonomické aktivity, nebo produktivity. Naopak, společnosti se uchýlili ke zvýšení dividendové výplaty. Další analytik, Viraj Patel v ING Group, ozvěny podobný názor a radil svým klientům, aby slábnout americký dolar vůči těmto měnám, kde domácí ekonomika je na růstové dráze. Fed zvýšil sazby

dvakrát v letošním roce a další se očekává v prosinci. Při pohledu do budoucna, frekvence sazeb může snížit jako referenční sazba pošťouchnutí směrem ke 3%. Všechny tyto faktory se očekává, že držet americkému dolaru v poklesu. Mezitím, Libra dostala nečekanou podporu od Michel Barnier, vyjednavač EU.

Barnier a ve velké BRITÁNII vyjednavač David Davis potvrdil značný pokrok ve čtvrtém kole Brexit jednání, která se konala minulý týden v Bruselu. Přičemž uznává, že pokrok v exit bill jednání, Barnier také ocenil Theresa May je Florencie řeči, která je věřil mít podporovaný průlom v jednání. Libra je způsoben především sentiment, spíše než ekonomické údaje. Tak, pozitivní vývoj v Brexit jednání se očekává, že řídit Kila nahoru proti Dolar.

Pár GBP/USD se nyní obchoduje poblíž hlavní úroveň podpory na 1.3215. Kromě toho, stochastický oscilátor, s čtení pod 20, naznačuje přeprodané situaci. Můžeme tedy očekávat, že býčí zvrat brzy.

Pár GBP/USD: 5. října 2017

Získat z pravděpodobného trendu, můžeme otevřít dlouhou pozici v pár GBP/USD v blízkosti 1.3210, s cílem účetní zisk na 1.3370. Ke zmírnění rizika, příkaz stop loss, bude také být umístěn v blízkosti 1.3120.

Navíc, můžeme také investovat do vysoké nebo vyšší možnost získat od uptrend. Možnost vyprší za týden bude vybrán z vhodného binární broker když se pár obchoduje v blízkosti 1.3210.

Nejnovější články: