Severokorejští Hackeři Se Zaměřením Na Pěstování CyberCurrency Trhu

Jihokorejští vědci bijí na poplach na nedávné severokorejské kybernetické útoky. Severní Korea má zvláštní skupina hackerů, které jsou schváleny vládou a udělali to zvyk v minulosti k zaseknout webové stránky, krást informace.

Tentokrát Severní Korea je skupina hackerů se změnily jejich zaměření a jsou nyní zaměření kryptoměna průmyslu.

S Bitcoin bít všech dob vysoká z více než 19 000 dolarů tento měsíc, Severní koreje cyber-zloději údajně podařilo skóre velké. Bitcoin a kryptoměny, že to plodilo byly na vzestupu tohoto roku.

Nejatraktivnější funkce o nich je, že mohou překračovat hranice snadno. Navíc, oni jsou mimo kontrolu vlády, nebo banky. To vše je svěřeno blockchain, algoritmus, který kontroluje a vytváří cryptocurrencies.

Wochit Zprávy

To se ukázalo cryptocurrencies do oblíbené on-line obchodníci na černém trhu pro různé účely – a zdá se, že Severní Korea je odhodlána dostat se do akce. Jižní Korea je Internet a Bezpečnostní Agentura nedávno oznámila, že severokorejští hackeři byly za kybernetické útoky na čtyři různé Bitcoin výměn v červenci a srpnu. Analytici útoky na Coinis, Youbit, a Bithumb říci, že všechny tyto útoky mají sdělovače stopy severokorejské kybernetické války. Je to především o do Jižní Koreje, protože země hostí některé z nejrušnějších Bitcoin výměny na planetě.

I když závěry nebyly nezávisle ověřeny, jihokorejské úřady oznámily, že se zvažuje protiopatření, včetně sankcí za útoky. Severní Korea již popřel jakékoli zapojení v žádné z těchto kryptoměna útoky.

Když plný rozsah útoků nebyla zveřejněna, Youbit oznámila, že nedávný kybernetický útok měl za následek to 17 procent svých aktiv ztrátě, nutit zastavení operace a podání konkurzu. Jihokorejské úřady odhadují kolem 7 milionů dolarů v hodnotě z cryptocurrencies byly ukradeny při útoku na více burzách v posledních měsících.

Nicméně, s Bitcoin na vzestupu v posledních několika měsících, hodnota odcizených Bitcoinů měl rozložený na více než 82 milionů dolarů.

Severní Korea není jen krádež cryptocurrencies, ale také těžební to a používat to jako výkupné platby. Nedávné WannaCry malware útoku šifrované PC je obsah a požadoval, aby Bitcoin platby bude odeslán na Bitcoin peněženku – což je prakticky nezjistitelné na Internetu. Mnozí odborníci se shodují, že malware byl severokorejský kód. Jako pro těžbu, Internet odborníci sledovat Bitcoin těžební činnost v Severní Koreji od Května. Severní Korea se očekává, že i nadále zaměřovat na kryptoměna hacking, zejména Bitcoins od hodnoty i nadále stoupat s každým dalším měsícem.

Nejnovější články: