ASIC Změny Velkoobchod Předpisy pro Cfd

The Australian Securities a Investice Komise (ASIC), má být zpřísnění místní předpisy pro obchodování průmyslu.

Hlídací pes již rozhodla implementovat omezení pákového efektu pro kontrakty na vyrovnání rozdílů (Cfd), ale to je ještě daleko. Nový soubor pravidel zveřejněných ASIC cíle, velkoobchod obchodníci, ale také má vliv na Cfd.

Hlavní změnou v pravidlech je, že cena a hodnota test nemůže být použit emitenty Cfd jít vpřed.

Tento test je hlavní způsob, ve kterém CFD emitentů v Austrálii určit, které klienty mohou být považovány za velkoobchodní klienty. Problém je, že i když velkoobchodní obchodníci mohou přístup k více produktů, mají také menší ochranu spotřebitele, protože předpokládá se, že jsou bohatší než běžný zákazník a může absorbovat rizika.

Podle Australského práva, CFD emitentů by normálně být schopen klasifikovat všechny kupující, kteří mohou obchodovat s$500,000 jako velkoobchodní prodejce. Problém je, že s Cfd, dokonce i nejnižší investor může dosáhnout této hodnoty díky tomu, jak Cfd práce. Oni jen potřebují počáteční investici a prostřednictvím pákového efektu může zasáhnout tuto částku.

Se zákazníkem nyní považován za distributora, CFD emitentů by nyní být schopni přeskočit určité předpisy, jako je vydávání zveřejňování dokumentů, které mohou odhalit více o obchodu. Investoři by také neměli být schopni podat stížnost, nebo máte dobrou šanci dostat své peníze zpět v případě selhání.

Další Krok pro Emitenty

S novými předpisy, CFD emitenti budou muset zcela přehodnotily své seznam klientů. Je třeba zkontrolovat všechny velkoobchodní zákazníky a vidět, pokud splňují všechny ostatní požadavky uvedené ASIC. Úplný seznam nových požadavků je k dispozici na ASIC stránky.

Některé z testů, které jsou stále platné, patří velký business test, který zjišťuje, zda investor má 20 nebo více zaměstnanců, nebo aktiva test, který kontroluje, zda mají 2,5 milionů dolarů v celkových aktivech.

Pokud investor klasifikován jako velkoobchodník neprojde žádné jiné požadavky, musí emitent oznámí jim, že nejsou obchodníky. Rovněž by měly být vydány potřebné zveřejnění dokumentace spolu s informací o zákazníkovi ochrana, na kterou mají nárok. Navíc, stávající fondy s CFD emitenta by měly být zkontrolovány a upraveny tak, že budou dodržovat pravidla pro maloobchodní obchodování.

Nejnovější články: