Softbank IPO Vyvolává Zájem Japonských Investorů

SoftBank Group Corp, jedna z předních společností v Japonsku je nastaven na zvýšení miliardy dolarů, které přijdou v podobě počáteční veřejnou nabídku (IPO), která mají právě dostal schválení pro.

Oni doufají, že zvýšení 2,4 bilionu jenů, což je ekvivalent přibližně 21 miliard $, takže se může pohybovat od právě domácí telekomunikační skupiny, aby skutečně globální technologickou společnost.

Novinky pro IPO již vlny. Toto IPO je jedním z největších na světě.

Pokud to tlačí skrz a je úspěšná, společnost bude schopna splatit všechny své dluhy a také moci investovat do inovací, které bude potřebovat, aby se staly konkurenceschopnými na globálním trhu. SoftBank je aktuální investice se teď skládají z některých malých začínajících na hraní her, e - commerce, and ride-ohlašovacích.

Bloomberg Trhů a Financí

Společnost doufá, že vydělat peníze tím, že prodává kolem 1,6 miliardy akcií SoftBank, které Japonští investoři jsou velmi touží se dostat své ruce na. Současná cena je na 1500 jenů pro každého, ale vyhlídky společnosti, hodně lidí očekává, že cena akcií jít nahoru. Lidé jsou již srovnání s Alibaba IPO v roce 2014, který zvýšil $25 miliard pro Čínské e-commerce společnosti.

Pouze počáteční schválení pro IPO byl potvrzen jako nyní. Pro konečné sdílet ceny, Japonští investoři budou muset počkat až do 10. prosince. SoftBank bude uvedena na Tokijské Burze od 19. prosince. Společnost je v současné době v hodnotě 7.18 bilionů jenů, což je o bilion více než jeho nejbližší konkurent na trhu, KDDI. Pro IPO, bude společnost držet dvě třetiny akcií zachovat kontrolu nad společností.

Japonští Investoři Získat 90 Procent Z IPO

Tento IPO přichází v pravý čas. Mnoho investorů se staly pochybné potenciál pro růst v Japonské telekomunikační společnosti. Je to proto, že Japonská vláda nedávno požádal dopravce, aby nižší poplatky a tlačil na silnější bezdrátové soutěže. S jejich budoucí na pochybách, SoftBank bude vděčná za masivní finanční podporu z IPO.

SoftBank značka bude dostatečně silný, aby přilákat investory. Mnozí Japonští investoři budou obeznámeni s jménem a skutečnost, že její CEO Masayoshi Syna vedl společnost ke zpochybnění zavedených subjektů v domácí telco průmysl vyřezat velké části trhu sám. S 90% podíl nabízených na domácím trhu, mnozí analytici předpovídají úspěšné IPO.

V prohlášení, Tetsutaro Abe, akciový analytik v Aizawa Securities, řekl,

Myslím, že rozumné množství peněz, bude přitahován k této. Je to mobilní společnosti, takže cash flow je stabilní. Pokud si myslíte, že o budoucích výnos a výnosy pro akcionáře, je mnohem více atraktivní investice než státní dluhopisy

Nejnovější články: