Regulátory Ve velké BRITÁNII a Austrálie Dohodly Na Podpoře Fintech Sektoru

Bylo dosaženo dohody mezi finančními regulátory spojeného KRÁLOVSTVÍ a Austrálie, které bude mít za následek podporu pro fintech společností, které se snaží vstoupit každý jiný trh. Podle dohody, britské Financial Conduct Authority (FCA) a Australské cenné Papíry a Investice Komise (ASIC), bude oběma pomoci jiné zemi, je inovativní podniky, které chtějí expandovat do jejich země. Regulační orgány se rovněž dohodly, poskytovat průběžnou podporu, aby podniky, aby jim pomohla v jejich stycích s odpovídající regulátor.

Oba regulátoři nastavili Inovačních center , které pomohou tyto fintech podniky na zpracování regulačních a povolovacích procesů.

Zatím Inovace Hub na FCA pomohl více než 200 podniků a usnadnit 18 podniky s cílem získat regulační schválení, zatímco ASIC má asistované 75 start-up, pomáhá 10 z nich, aby si své licence. Do fintech odvětví ve velké BRITÁNII, odhaduje se, že roční příjmy ve výši přibližně 12,5 miliardy dolarů, zatímco v Austrálii průmyslu má příjmy ve výši téměř 1,3 miliardy dolarů.

Digitální Vůdci

Podle Christopher Woolard, ředitel strategie a konkurence na FCA mnoho firem spoléhá na UK jako trh pro start jejich mezinárodní operace a řekl, že tato dohoda by poskytla podporu, kterou vyžadují tyto společnosti růst mezinárodně.

Greg Medcraft předseda ASIC uvedl, že ASIC byl zaměřen na podporu inovací, které pomohly spotřebitelů a investorů. Oba regulátory mají rovněž dohodly na výměně informací o kritické trendy v odvětví a jejich vliv na regulaci.

V prohlášení, Greg Medcraft řekl,

Od ASIC zahájila své Inovace Hub v loňském roce jsme zaznamenali nárůst žádostí o fintech startupy hledají pomoc o tom, jak se orientovat regulační požadavky. Zejména jsme se zabývali robo nebo digitální radu, dav zdrojů financování z vlastního kapitálu, platby, inzerce půjček a blockchain obchodní modely. Věříme, že tuto dohodu s FCA vám pomohou prolomit bariéry vstupu a to jak tady a v UK

Fintech firmy, které hledají podporu bude potřebovat, aby nárok na první tím, že splňují kritéria způsobilosti dal podle svých zemích regulátor. Jakmile podnik splňuje podmínky a je odkazoval se na jiné regulátoru, vyhrazené kontaktní osobu, která bude přiřazena na to, kdo pak bude pomáhat podnikání v získání pochopení regulačního rámce, procesu a postupů, spolu se všemi ostatními požadavky vztahující se k procesu registrace.

Jako součást pomoci programu, společnost bude zajištěn mimo jiné přístup k odborné pracovníky a informace o platných speciální procesy. Kontaktní osoba bude k dispozici společnosti po dobu dvanácti měsíců.

Nejnovější články: