Silný cloud obchodní vyhlídky udržet vzestupnou Microsoft

Minulý týden ve čtvrtek, softwarový gigant Microsoft Corp. (MSFT) oznámil svůj fiskální rok 2016 výsledky za třetí čtvrtletí, které byly pod odhady analytiků. Tyto výsledky, v pátek, akcie šel do červené a uzavřel na $51.78. Nicméně, mnozí obchodníci se domnívají, že pokles cen akcií by měla být využita jako příležitost jít dlouho. Hlavní důvod pro takový názor je optimismus, ukázal vedení společnosti, jak je uvedeno níže, o budoucnost svých cloud business.

Během fiskálního roku 2016 třetí čtvrtletí společnost vykázala pokles tržeb na $20.53 miliard z $21.73 miliardy ve stejném období loňského roku. Třetím čtvrtletí čistý příjem byl $3.76 $ nebo $0.47 na akcii, v porovnání s $4.99 $ nebo $0.61 na akcii ve stejném období fiskálního roku 2015.

Upravené tržby za třetí čtvrtletí ve výši $22.08 miliard bylo zářez pod analytiků odhad $22.09 miliard. Kromě položek, čistý zisk za třetí čtvrtletí byl $0.62 na akcii. Zisk odhad analytiků byl $což je 0,64 na akcii ve třetím čtvrtletí fiskálního roku 2016. Microsoft uvedl, že vyšší sazby daně mělo za následek snížení čistého příjmu.

Richmond, Washington založené společnosti je hodně mluvil o inteligentní cloud computing služeb tržby vzrostly o 3% ve třetím čtvrtletí. Analytici byli očekává růst v rozmezí 7% až 9% za čtvrtletí. Společnost předpokládá, že příjmy z cloud business zvýšit na 20 miliard dolarů do roku 2018.

Microsoft Visual Studio

CEO Satya Nadella uvedl, že Microsoft Azure je hybridní cloud, která umožňuje klientům řídit jejich databáze interně nebo přenos do cloudu, když práce vyžaduje masivní výpočetní výkon. Takové zařízení není k dispozici u jeho konkurentů, Amazon a Google. Microsoft věří, že toto unikátní zařízení bude čerpat tisíce zákazníků v budoucnu. CEO prohlášení vytvořil optimismus mezi účastníky trhu.

Prodeje Surface tablet počítač zvýšena o 56% na 1,1 miliardy dolarů. Kromě toho, reklama příjmy z Bing search engine také vzrostl o 55% na 1,5 miliardy dolarů. Společnost vynaložila miliardy dolarů na vytvoření Bing, jehož cílem je konkurovat Google je vyhledávač. Microsoft je konečně možnost vidět výsledky.

Společnost také nabízí zdarma aplikace excel a word, programy pro tablety a mobilní telefony, které běží na operační systémy od Google a Apple. Tím, že nabízí zdarma programy, Microsoft si klade za cíl, aby se peníze, když uživatel začne pro přístup dalších zařízení, jako jsou Skype a cloudové úložiště souborů. Společnost je také zažívá rychlý růst účastníka pro jeho službu Office 365. Tedy, obchodník by měl očekávat, že cena akcií, aby pozvedla v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, akciový má rezistenci na 55, a podporu na 48.20. Výše $56, akcie lze očekávat, že dosáhne $65 úrovní. S čtení blízkosti 30, indikátor RSI se odráží přeprodané situaci.

Microsoft Cen Akcií 25. dubna 2016

Proto, binární možnosti obchodník by měl koupit one touch opce smlouvy s platnosti v posledním týdnu Května. Maximální realizační cena $55 je navrženo pro one touch opce smlouvy.

Nejnovější články: