Libra vypadá levné následující silný sektor služeb PMI

Řada pozitivních ekonomických dat, v minulém týdnu udělal trochu k pohonu Libry vůči Euro, Dolara dalších komodit na základě měny, jako je Nový Zéland dolar. Libra se nyní staly hlavní cíl pro krátké prodávající.

I bez jakékoliv negativní zprávy, GBP/NZD klesl 1000 pips včera, ale rychle se vzpamatoval 600 pips uzavřel na 1.7350 úrovně. Nicméně, Libra nyní se zdá příliš levné a odrazit proti novozélandský dolar vypadá spíše nevyhnutelné z důvodů uvedených níže.

Ve středu IHS Markit oznámila zvýšení sektor služeb spojeného KRÁLOVSTVÍ PMI (Index vedoucích Nákupu) čtení 52,6 v září, proti 52.9 v srpnu.

Čtení bylo výše analytiků odhad 52.1. UK sektor služeb zaznamenal pokles v červenci. Tak, to může být zřejmé, že země se zotavuje z šoku vytvořené Brexit hlasování.

Další News Network

To může být na paměti, že 3. října Markit oznámila výrobní PMI čtení 55,4 v září, až z 53.4 v srpnu a nad analytiků odhad 52.1. Zpráva také ukázala, že většina sub-sektory značně zpět po Brexit referendum. Vývozy vzrostly, následující oslabení Libry asi o 10%. Dokonce i ve velké BRITÁNII stavebnictví se vrátil na cestu růstu v září, jak je uvedeno stavební PMI čtení 52,3. Čtení 49.2 v předchozím měsíci uvedenému poklesu ve stavebnictví.

Mnoho analytiků věří, že Bank of England bude zrušil možnost dalšího snížení sazeb, protože ekonomika se zdá odrazit především v důsledku zvýšení místní poptávky.

V Nový Zéland, ceny mléka klesly opět do aukce probíhat ve středu. Vývoz mléčných výrobků tvoří hlavní část příjmů země. GDT (Global Dairy Trade), index klesl o 3% na $2,880 v říjnu. Kromě máslo, sušené mléko, cena všech mléčných výrobků klesly mezi 0,3% a 9,7%. Další aukce je naplánováno na 18. října. Do té doby, Kiwi dolar se očekává, že zůstane slabý.

Technicky vzato, GBP/NZD pár odrazil silně po pádu 1000 pips včera. Stochastický oscilátor indikuje, že oživení ještě není konec. Tedy dlouhé pozice může být otevřena v blízkosti 1.7350 s příkazem stop loss níže 1.7250. Cílová cena pro long obchod je 1.7700.

GBP/NZD Dvojice: 7. října 2016

Binární obchodník může hledat vlastní one touch opce smlouva z binární broker takové, že datum platnosti spadá v polovině listopadu a cílová úroveň je méně než nebo rovno 1.7550. Takový call opce smlouva by zvýšit šance na úspěch v obchodu.

Nejnovější články: