TheCityUK Varuje Brexit By se Snížit Globální Vliv Británie

TheCityUK, lobby pro Británii je odvětví finančních služeb, uvedl, že neexistuje žádná jiná metoda k dispozici, která by poskytovala tolik vlivu, aby Británie jako Evropské Unie (EU) členství. Uvedl, že všechny ostatní alternativy byly druhé nejlepší a ohrozilo by to konkurenceschopnost Města Londýn je finanční sektor. Nicméně, theCityUK také poslal na stát, že opuštění EU by neměla být katastrofální pro ekonomiku země.

Zprávy vydané hale se zaměřuje na důsledky Brexit, termín používaný k popisu odchod Británie z EU. Ve zprávě je uvedeno, že zvláštní dohody týkající se finančních služeb mezi Británií a EU bylo možné, ale co to znamenalo, bylo nejisté. Podle TheCityUK, jednání o takové dohodě by trvat dlouhou dobu, a velká Británie by se mohla stát jakousi off-shore centra pro Eurozónu.

Británie bude hlasovat 23. června na tom, zda zůstat v EU, nebo opustit to. V případě, že země hlasů pro východ, očekává se, že některé počáteční dopad by mohl být řešeny během dvouletého období pro vyjednávání na výstupu podmínky. Hale uvedl, že největší starostí by nemělo být ztráty pracovních míst, ale dopad na přímé zahraniční investice do BRITÁNIE.

V prohlášení, Chris Cummings TheCityUK generální ředitel řekl,

Nemyslím si, že bychom vidět obrovský přesun pracovních míst okamžitě, ale co by mi starosti výrazně, je, že přímé zahraniční investice nedorazí. Nemyslím si, že všechny podniky, které by opustit BRITÁNII skončí až v Paříži nebo Frankfurtu. Myslím, že docela podíl by jít do New Yorku a Asie, s Evropa jako celek ztrácí.

TheCityUK, který podporuje setrvání v EU poukázal na nevýhody jiných možností, než členství. Jednou z těchto možností je platit EU pro přístup k jeho jednotný trh, zatímco má žádný vliv na finanční pravidla.

Finanční sektor jako celek v Británii podpořila pobyt v rámci EU. Banky v Londýně byly veřejně varoval před vážnými důsledky v případě, že Brexit a na oplátku významně přispěly ke kampani s názvem Británie Silnější v Evropě. City of London, což je finanční čtvrť je obecní úřad má také učinil prohlášení o podpoře minulý týden pro setrvání v EU.

Starosta londýna Boris Johnson je však podpora Brexit, říká, že šance na výjezd je jedinečná příležitost pro Británii. Finance průmysl tvoří zhruba 12 procent britské ekonomiky a je největší přispěvatel příjmů z daní, placení 66 miliard liber ($93.75 miliard kč) rok daňové.

Nejnovější články: