IRS NÁS Varuje Crypto Držitelé Transparentní S Jejich Daně

Jednou z hlavních výhod používání kryptoměn je, že je těžké sledovat orgány.

To bylo obtížné v minulosti pro Internal Revenue Service (IRS), aby sbírat správné množství daní Američanů, kteří používají cryptocurrencies.

Zdá se však, že IRS má přijít s způsob, jak sledovat kryptografických operací. Crypto držitelé aktiv přijaté nepříjemné překvapení v poslední době, jak se dostal dopis varování od IRS.

Podstatou sdělení bylo to, že crypto držitelé potřeba, aby zpráva jejich crypto na své daňové formuláře, nebo čelit následkům.

Překvapení Varování

Podle zpráv, více než 10.000 osob bylo příjemci toto varování dopis od IRS. Každé písmeno má zvláštní informace o příjemci a všechny z nich se zeptal těch dotčených osob, aby podepsal prohlášení, že byly řádně deklarovat všechny své aktiva podle US daňových zákonů.

Komisař IRS Chuck Rettig varoval, daňové poplatníky, že tyto dopisy by měly být brány vážně. Je to hlavně proto, že IRS podniká kroky k rozšíření své úsilí do virtuální měny. IRS již využit crypto daň společnost Sean Ryan vytvořit pracovní skupiny o tom, jak najít potenciální daňové podvodníky v crypto prostředí.

Během posledních dvou let, tam byly četné známky toho, že IRS bylo vážně o zdanění cryptocurrencies. Nejvýznamnější incident byl zpět v roce 2017, kdy Coinbase, jedna z největších peněženky a výměny v USA, bylo nařízeno soudem předat záznamy účtu za 13.000 uživatelů. Varovné dopisy, ve skutečnosti může být přímým důsledkem tohoto data.

Ti, kteří obdrželi tyto dopisy na vědomí, že IRS chce prohlásit své daně dobrovolně a není to ututlat, jinak budou čelit přísné důsledky, když IRS zaplete s jejich účty.

Spolehlivé Údaje Pohled Do

Coinbase záznamy nemusí být jediným zdrojem informací používaný IRS. Za několik let, kryptoměna výměny, které jsou založeny a působí v NÁS byli požádáni, aby sledovat obchodní data jejich uživatelů pro daňové účely. IRS mohl použít tyto informace k vypracování tohoto seznamu více než 10 jmen.


IRS je také součástí sboru Náčelníků Globální Vymáhání Daní (J5) Skupiny. Tuto skupinu tvořilo převážně se podívat do crypto-související finanční kriminality. To zahrnuje praní špinavých peněz a jiné finanční trestné činy. Data z J5 Skupina bude také pomoci IRS zaměřen na jedince, kteří jsou podezřelí uniknout jejich daní.

Písmena by mohla být poslední push pro crypto držáky na start vysílání jejich zisků pro daňové účely. V roce 2018, počet crypto držitelů, kteří hlásili, že se jejich zisky, byla velmi nízká. Nicméně, s IRS, že více ostražití v roce 2019, lze očekávat, že některé z těchto crypto držitelé bát do souladu.

Nejnovější články: