Bitcoin Negativní Obchodování Poplatek Platforma Přitahuje 11,000 Obchodníky

Bitcoin.com slíbil, že otevře své nové crypto exchange s negativním obchodování poplatek a společnost stále svůj slib. Bitcoin.com nová digitální obchodní platforma vytvořil mnoho hluku na trhu a měl více než 11 000 obchodníků pre-registraci. Inovátoři budou mít sadu propagačních nabídek, které bude trvat další tři měsíce. To zahrnuje "negativní" 0,3 procenta poplatků za obchodování.

To je velké pozitivum pro obchodníky, protože to může umožnit větší zisky z obchodů. Promo bude trvat až do konce 3 měsíce nebo až dosáhnou kumulativní obchodů v hodnotě 1 milion dolarů. Navíc, ti, kteří zaregistrovaní dostane 25 procent z budoucích poplatků za transakce.

Bitcoin.com – Oficiální Kanál

Pečlivý Výběr Měn

Digitální výměna je jen tak dobrý, jako měna obchoduje. Bitcoin.com byl dost opatrný ve výběru, který digitálních aktiv, která jsou pro tuto platformu. V současné době, čtyři hlavní digitální měny jsou zastoupeny: Bitcoin, Bitcoin Hotovosti, Éter, a Postroje.

Obchodníci mohou použít k obchodování s jinými digitálními měnami. Aktuální seznam má Ripple XRP je, Stellar, Litecoin, Tron, EOS, Pomlčka a Zcash. Výměnu také plánuje přidat další měny do mixu v budoucnosti.

Na Bitcoin.com značka je jedním z velkých jmen v podnikání právě teď. To je překvapivé pro mnoho vzhledem k tomu, jak nové je na trhu. Led Roger Ver, jeden z prvních zastánců pro Bitcoin přijetí, platforma nabídl Bitcoin zpět v roce 2017.

To bylo výsledkem je velikost bloku, diskusi, která otřásla bitcoin světa v roce 2017 a vyústil v Bitcoin Hotovosti, novou iteraci kryptoměna. Místo malé velikosti bloku původní bitcoin, Bitcoin Hotovosti má 4 MB blok, který umožní více transakcí v bloku.

Připraven Pro Více

Zapsána v St. Kryštof a Nevis, platforma již má 11 000 obchodníků na palubě díky předregistraci.

V prohlášení, dánské Chaudhry, generální ředitel nového exchange, řekl,

Bitcoin.com je jedním z nejdůvěryhodnějších značek v průmyslu. Měli jsme skvělé ohlasy od komunity již s více než 11.000 pre-registrů. Crypto je především o dostupnost finančního systému. Byli jsme na misi, aby se crypto použitelné pro všechny.

Chaudhry si myslí, že Bitcoin.com je připraven napadnout velkých jmen v průmyslu, který zahrnuje Coinbase a Binance. Kromě své nové crypto exchange, Bitcoin.com má také peer-to-peer obchodní platforma pro Bitcoiny v Hotovosti. Navíc, společnost nabízí jeden z nejvíce populární mobilní peněženky pro Bitcoin a Dogecoin v Hotovosti skladování.

Nejnovější články: