Japonsko Očekává, že Poskytnutí Crypto Exchange Licence na LINKU

Linka je nejlépe známý jako Japonsko je největší aplikace pro zasílání zpráv. Nicméně, vývojáři LINIE mají větší plány a chtěli byste se obrátit to do platební aplikace.

Zprávy říkají, že na LINE app je blízko k získání licence od Japonská Agentura pro Finanční Služby (FSA). To by umožnilo fungování krypto měny v zemi.

Zdroje říkají, že aplikace obdrží licenci před koncem měsíce – což znamená, že aplikace by mohla začít nabízet služby exchange v jen pár týdnů.

Už jsou nějaké náznaky toho, co ŘÁDEK uživatelé mohou očekávat. Plánované jméno pro nový crypto exchange je Bitmax a že to bude k dispozici všem uživatelům LINE v Japonsku. To je velký trh, protože aktuální počet je na 80 milionů. Přístup do této aplikace, uživatelé budou moci nakupovat a prodávat velké crypto měny s lehkostí. Aplikace se bude zabývat v hlavní krypto měny jako Bitcoin a společnosti vlastní Odkaz token.

To se může zdát jako velký skok pro zasílání zpráv společnosti, ale to není poprvé, že LINKA má vestavěné crypto exchange. V současné době, to má jeden v Singapuru tzv. BitBox. To byla zahájena v loňském roce a má pracovat pro globální uživatelé. Linky se očekává, že použít stejný back-end technologie pro jejich nové BitMax operace.

Pracovat v Japonsku, to je povinné používat pro šifrovací licence. Začíná nový exchange speciálně pro Japonský trh, je dobrý tah. V současné době, BitBox, není velký činná pro společnost, protože to generuje pouze kolem 2 milionů dolarů v objemu obchodu každých 24 hodin. Otevření BitMax může být velkou podporu, a to zejména od společností se sídlem mimo Japonsko.

Více Finančních Služeb

LINKA se zdá být v plánu jít all-in, jeho expanze do sektoru finančních služeb. Kromě získání devizové licence, plánuje také získat samostatný bankovní licenci v Japonsku. To umožní společnosti schopnost integrovat své crypto obchodní výměny s obecnou finanční služby. To může usnadnit on-line nakupování, účty, platby a další.

LINKA má také další plány v potrubí, která byla odhalena co-generální ředitel Shin Jung-ho. Společnost plánuje zahájit makléřské operace v Japonsku. To se stane později v tomto roce a bude probíhat ve spolupráci s Nomura Drží. Navíc, LINKA je myšlení nabízet bankovní služby v roce 2020, tentokrát v partnerství s Mizuho Financial Group.

Nejnovější články: