Libra Shromáždění Uprostřed Zvýšení Rizika Chuť K Jídlu

Jako Brexit-obavy související s polevila a spekulanti zůstal sebevědomý za US-Čína obchodní dohodu, libra vyskočila na své klíčové soupeři v Evropské zasedání na pátek, ve středu riziko chuť k jídlu.

UK zákonodárci odsouhlasili návrh na pozastavení EU ukončit proces tím, že minimálně tři měsíce, ale rozhodně popřel, druhé referendum volání.

Premiér Theresa May řekl, že pokud Poslanci podpořil ji ukončit dohodou v hlasování příští týden, Brexit by mohl být odložen o tři měsíce do 30. června. Pokud se propustit ji dohody znovu, pak pravděpodobně bude hledat podstatně delší odklad. A že zbytek z 27 členských států EU musí souhlasit na jakékoliv zpoždění.

EU zákonodárci sejít příští čtvrtek podívat na žádost, aby zpoždění Brexit. V Asijské seance, měna obchoduje mírně nižší oproti jeho hlavních konkurentů. Libra zrušena z 2-denní minimum 1.3233 pozorováno v 3:45 am ET do 1.3333 oproti Švýcarskému franku. Měnový pár se očekává, že čelit odporu celého regionu 1,35. Po nahrání 2-den rock-spodní úroveň 1.3203 zaznamenán ve 3:45 am ET, libře vyšplhal zpět na dolar a zaznamenal úroveň 1.3278. Libra může vidět některé prodat 1.34, kde další technické rezistence existuje.

Po posuvné 147.42 na 3:45 am ET, libra krok za krokem až k 148.29 proti jenu. Libra může čelit prodejnímu tlaku kolem oblasti 150.00. Jak se očekávalo, Bank of Japan držel měnové politiky beze změny. Rada ponechala úrokové sazby 0,1% na běžných účtech u finančních institucí v bankách. Libra opačná od předchozího 48hr minimum 0.8575 vůči euru, s párem obchodování na 0.8539. Měnový pár může vidět odpor kolem 0.84.

Údaje eurostatu vyplynulo, že v únoru spotřebitelské ceny v Eurozóně zrychlil, jak se očekávalo, zatímco core zvýšení ceny klesly. Harmonizovaná inflace se zvýšila z 1,4% v lednu na 1,5%.

Kanada je převládající. února prodej domů a v lednu výrobní, obchodní, stejně jako Pochod výrobní průzkum newyorského Fedu, v únoru AMERICKÉ průmyslové výroby, a v Březnu předběžný index spotřebitelské důvěry University of Michigan jsou kritizovaný pro tisková zpráva v New Yorku zasedání.

Nejnovější články: