FCA Chce Omezení Na Vysoce Rizikových Finančních Produktů Online

Investoři ve Spojeném Království (UK) jsou stále více pohodlné s tím, že jejich investice online a správu jejich finančního portfolia, z pohodlí svých domovů. Zatímco existuje řada profesionálů, aby tento trend, UK finanční watchdog – Financial Conduct Authority (FCA) je znepokojen tím, že velká BRITÁNIE investory by mohly být využity prostřednictvím riskantní finanční produkty, které jsou prodávány online.

FCA je velmi zájem o zavádění nových omezení, které bude proces více omezující pro investory k nákupu finančních produktů online. Tím, že ukládá další omezení, FCA je naděje, že to pomůže snížit počet on-line finanční podvody, které se odehrávají v BRITÁNII.

Řada nepoctivých firem a pochybných subjektů směle propagovat jejich vysokým výtěžkem nízké úrokové sazby finančních produktů na UK investorů. Dělají odvážné tvrzení a nepravdivé tvrzení ve snaze přesvědčit potenciální on-line investoři využít lukrativní nabídky v záminkou, že budou vydělávat hodně peněz v procesu.

Populárních sociálních médií platforem, jako je Facebook jsou použity na podporu těchto rizikových finančních produktů, jak tam jsou málo k žádné omezení na místě, aby se zabránilo jim z reklamy těchto vysoce rizikových finančních produktů. To je jedna oblast, která FCA chce okamžitě řešit.

V prohlášení, Andrew Bailey , který v heads-FCA řekl

Nebudeme se tolik pomoc od poskytovatele služeb internetu, jak bych chtěl. Pokud se situace pokračovat, chtěl bych varovat lidi, aby kupovat high-výnos investice, aniž radu

Větší Kontrolu Nad Vysoce Rizikové Akce

FCA také poukázal na to, že některé z těchto vysoce rizikových finančních produktů, které jsou propagovány na internetu pochází z regulovaných subjektů. To dělá to více nebezpečné, protože investoři koupit do dobré pověsti společnosti nebo licenční informace bez placení dostatečnou pozornost, aby tento finanční produkt je podporován.

Bailey prohlásil, že spojené KRÁLOVSTVÍ investoři si musí být vědomi, že existuje mnoho regulovaných finančních firem podpora a reklama neregulované informace, které mohou uvést v omyl investorů do nákupu jejich vysoce rizikové finanční produkty. FCA má varoval investory od nákupu jakékoliv vysoké riziko finančních produktů online.

Londýn Kapitálu A Financí (LCF) je jeden takový příklad, jak se věci mohou rychle pokazit. LCF byla podpora mini dluhopisy a přitahuje velký počet investorů před všechno, co se zhroutil v lednu 2019. Nyní, více než 11 000 investorů, z nichž mnozí jsou poprvé investoři mají v kombinaci £236 milionů svázaný s firmou a mohl čelit těžké ztráty.

Nejnovější články: