Robinhood Nastavena Na Spuštění Svého Nulového Poplatku za Obchodování App Ve velké BRITÁNII

Robinhood překvapil obchodování na trhu, když se rozhodla účtovat žádné provize na jeho obchodní aplikace ve Spojených Státech. Tato strategie doporučuje mnoho Američanů stahovat obchodní aplikace a začít obchodovat. Od Robinhood aplikace s sebou přináší malé riziko, a je snadné použití, rychle se rozrostla v popularitě v USA.

Řada dalších obchodních aplikací rychle následoval Robinhood marketingové strategii a začala nabízet žádné provize. Nyní, Robinhood je nastavena na změnit obchodní scénu ve velké BRITÁNII jako společnost potvrdila, že opět nabízejí žádné volné obchodování ve velké BRITÁNII.

Pořadník Pro Rok 2020 Otevření

Společnost oznámila, že brzy bude otevření pořadníku pro jeho aplikaci před jeho plné spuštění v BRITÁNII v roce 2020. Společnost již má broker povolení od Financial Conduct Authority (FCA), a to je, kterým se stanoví základy již na úspěšném vstupu velké BRITÁNIE.

Robinhood uvedlo, že byli s jejich úspěch na trhu v USA a přináší do UK poskytovat britské obchodníky s prvotřídní obchodní zkušenosti. Aplikace se očekává, že bude připraven na počátku roku 2020 a UK zákazníci by měli být schopni obchodovat s aplikací, než Q1 2020, je u konce.

Nicméně, i když tam je hodně nadšení trh pro Robinhood, to neznamená, že jeho startu velké BRITÁNII bude snadné. UK je již domovem mnoha fintech společností, které následovaly Robinhood je olovo a nabízejí žádné volné obchodování.

Velká jména, jako Monzo, Revolut, a Špaček mají solidní zákaznickou základnu, a to bude těžké proniknout na tento trh. Vzestup on-line banky je hlavně proto, že byly uvedeny na trh od slova-z-úst, s lidmi, doporučovat je přátelům a rodině, což je stejný vzorec jako Robinhood používá.

Ne FX Poplatky Za Robinhood

To není jen tyto zavedené obchodní aplikace, které představují výzvu pro Robinhood. Londýn je jedním z největších světových finančních center a mnozí makléři dělají jejich domov v BRITÁNII. To zahrnuje velká jména, jako Hargreaves Lansdown a novější konkurenti, jako Volnéhoobchodu. Nicméně, Robinhood vidět příležitost v cílení na demografické, že nebude investovat tolik: je tisíciletá kteří si myslí, že obchodování je drahé a složité.

Jako pro své 2020 výstavba, společnost plánuje eliminovat devizové poplatky při obchodování mezi dvěma měnami. Konverze se provádí na polovině tržní ceny. S Robinhood, mohou uživatelé začít obchodovat s minimálním £1. Za tuto částku, budou mít přístup do 3500 akcie v USA a více než 1000 mezinárodních populací, pro jejich potenciální obchody.

Nejnovější články: