Podezření Na Manipulaci S Trhem V BitCoindark Přepětí

BitCoindark byl původně vytvořen jako konkurent původnímu Bitcoin v roce 2014 a kryptoměna udržuje poměrně nízký profil od nich. Nicméně, v poslední době BitCoindark zažil výrazný cenový skok od $20 až překvapující $100. To šlo trochu dolů a stabilizovala na $80.

Tento náhlý skok upoutala pozornost mnoha crypto analytici. To je proto, že čísla jsou 277 procent cenový skok v 24-hour období, které není běžné ani pro těkavé kryptoměna průmyslu. Objem transakce byl také skočil z obvyklých 1000 dolarů na $2000 do ohromující $1 milion. Aby se tak stalo v krátké době není přirozené a naznačuje manipulaci s trhem.

V okamžiku, BitCoindark je jen obchodují na dvou burzách: Poloniex a Obchodu do Obchodu. Většina posledních obchody jsou na Poloniex, s BitCoindark se obchoduje za původní bitcoin a XMR. Více než 90 procent z posledních obchodů jsou tohoto typu. Podezřelý charakter obchodů pravděpodobně dostal admini na Poloniex hledá do situace. V současné době, Poloniex se zastavil obchodování BitCoindark, říká, že jsou pod údržbu. Další zprávu má exchange řekl, že to je testování a auditu před povolením pro více BitCoindark vklady a výběry.

MAMMUHTE KRYPTOMĚNA SBĚRATEL

BitCoindark a Komodo

BitCoindark sama o sobě je zajímavá kryptoměna. Používá základní Bitcoin SHA-256, ale používá hybridní algoritmus hash, který kombinuje Proof-of-Práce a Proof-of-Podílu. Původní plán byl, aby mince produkovat 22 milionů žetonů, ale to bylo upuštěno na začátku roku.

Původní vývojový tým se přesunul do nového kryptoměna nazývá Komodo, který je v současné době obchodování na $1.61 po mírném zvýšení cen. Komodo je hlavní rysy jsou jeho využívání důkazy s nulovou znalostí pro maximální anonymitu a opožděné Proof-of-Práce. BitCoindark tokeny jsou swap pro Komodo, s původní BitCoindark webové stránky v režimu offline v poslední době.

Nedávné zvýšení cen pro BitCoindark má mnoho odborníků říká, že čerpadlo a dump schéma bylo v plném proudu, když Poloniex zastavit v jeho stopách. Čerpání a dumping je schéma, kde investoři zvýšit cenu mincí pak prodat ho za vysokou cenu – ty, které nejsou v vědět, najednou drží bezcenné mince.

S Poloniex zmrazení veškeré obchodování BitCoindark, systém má největší pravděpodobností nepodařilo. Pachatelé by neměli mít přístup k fondům a nebude moci obchodovat token. Jak tohoto psaní, Poloniex nevydala žádné další prohlášení o zmrazení BitCoindark obchodování.

Nejnovější články: