Rusko A Čínských Burzách Znamení Přeshraniční Obchodní Dohodu

Memorandum o porozumění má být vyměňovány mezi Moscow Exchange a Shenzhen Stock Exchange.

Je to podesáté, že ruská burza se zabýval Čínské finanční instituce. Dohoda byla podepsána na dva šéfy organizací, generální ŘEDITEL společnosti Alexander Afanasiev Moskevské Burze, a Výkonný VICEPREZIDENT Peng Ming na Shenzhen Stock Exchange.

Dohoda je nastavena tak, aby obě burzy řadu výhod, které pomůže oběma z nich v jejich činnosti.

Moskevské Burze již upozornil na skutečnost, že obě burzy plánují spolupracovat na marketingové akce a iniciativy v Číně a Rusku. To je jen první krok v jejich partnerství a řada dalších zajímavých iniciativ, které byly plánovány.

Jedním z hlavních cílů Moskevské Burze se s tímto vypořádat je posílit pouto mezi Čínské a ruské investory. Dohoda by umožnila lepší obchodní pro ruské investory na Čínském trhu, stejně jako dělá stejné služby pro Čínské investory. Existují již plány na posílení přeshraniční investice. Dvě výměny uvažujete o cross-výpis fondů obchodovaných na burze, což pro Čínské a ruské investory možnost sledovat fondů v obou zemích.

Tento poslední obchodní dohoda je další krok pořízena Moskevské Burze zvýšit svou přítomnost na Čínském trhu. Další kroky zahrnují úsilí zvýšit objemy obchodování v renminbi denominovaných finančních produktů v Rusku. Moskevské Burze má také získávání kapitálu pro rusko-Čínské projekty v oblasti infrastruktury na nějakou dobu nyní.

Moskevské Burze již několik dohod o spolupráci s řadou Čínských finančních institucí. To zahrnuje Bank of China, Shanghai Stock Exchange, Průmyslové a Obchodní Bank of China (ICBC), Čína Finanční Futures Exchange (CFFEX), Shanghai Gold Exchange, Dalian Commodity Exchange a dvě makléřské firmy Galaxy pro cenné Papíry a CITIC cenné Papíry.

Moskevské Burze Narazil Na Další Milník

Moskva Exchange také nedávno získal dvě nové certifikace. Toto jsou ISO 27001:2013 – Bezpečnost Informací Systémy Řízení a ISO 22301:2012 – Business Continuity Management Systems. Ty pokrývají jak se organizace může udělat on-obchodování na burze a jak se služby cenné papíry, deriváty a další.

V prohlášení, Sergej Demidov, Ředitel Operačních Rizik, Bezpečnosti Informací a Kontinuity činností Oddělení, řekl

To je kriticky důležité pro infrastruktury finančního trhu v souladu s regulačními požadavky a dodržovat současné nejlepší mezinárodní praxe. Ve stejné době, to posílí vnímání ruského finančního trhu mezi profesionálními účastníky a jejich klienty, stejně jako zvýšit transparentnost firemní systém řízení v očích společnosti akcionáři.

Nejnovější články: