S&P Global Nastavení Ratingu Dluhopisů Podnikání V Číně

S&P Global je nyní aktuální na Čínský trh. New York-založené finanční společnosti byl dán souhlas podle Čínská lidová Banka (PBoC) nastavit domácí ratingové podnikání. To je první zahraniční společností, která začne takový podnik v Číně. Tržní analytici tento je součástí Číny pokusy nalákat více zahraničních investorů na domácím trhu.

Kromě toho, že je dovoleno, aby se kurz domácí dluhopisy, S&P Global je také možnost zaregistrovat se jako bond rating service v čínském mezibankovním trhu. To je dobrý tah pro zemi jako to se snaží otevřít její trh s dluhopisy na investiční, doufal, že se přidat více zahraničního kapitálu na místním trhu.

S&P Global povolení k otevření bond podnikání je výsledkem měsících jednání a vyvrcholením slib zpět v roce 2017 otevřít Čínský trh pro NÁS ratingových agentur. To je navzdory skutečnosti, že USA a Čína jsou v blízkém obchodní války.

S&P není jedinou společností, doufat, že vstoupit na Čínský trh. Fitch nedávno prodal svůj 49% podíl v Číně Lianhe Kreditní Rating, ale rozhodl se pohybovat dopředu, aby pobřežní licence v Číně. To by mu stejně svobodně, jako S&P global sazeb tuzemských dluhopisů v Čínském domácím trhu.

V prohlášení, Manu George, manažera dluhopisového fondu na Schroders, řekl

To přinese mezinárodních norem do procesu hodnocení z domácí dluhopisy, a bude podporovat zahraniční investoři se podívat do Čínské podniky ve více vážné módy. V dlouhodobějším horizontu potenciálně otevírá na pevnině Čínské podniky, aby index začlenění.

Čína Otevření

Čína má již své nejlepší za poslední dva roky se otevřít zahraničním investicím s několika zahraničních bank byla dána možnost upsat dluhopisy. Čínská vláda má také možnost zahraniční společnosti koupit domácí dluhopisy prostřednictvím Dluhopisů Připojit program.

Čína dělá vše proto, aby snížit dopady zpomalení svého hospodářského růstu. Data ukazují, že růst úrovně jsou na jejich nejnižší za téměř dvě desetiletí. To vyvolalo obavy o domácí kapitál se přesouvá ze země. I když Čínští regulátoři jsou dost přísné na to, že zahraniční kapitál je nyní prosakuje do domácí trh, aby pomohl zastavit potenciální ztráty.

Nedostatek zahraniční hodnocení na domácí dluhopisy dělal to obtížný pro zahraniční investory, aby si vzrušený o koupi Čínské akcie. Nicméně, s mezinárodními ratingovými agenturami vstup v mixu, Čínské úřady doufají, že investoři by se jim věřit natolik, aby investovaly v Číně.

Nejnovější články: