NÁM Růst Sektoru Služeb Parostroje Více, Než se Předpokládalo V Březnu

Podle zprávy, kterou zveřejnil Institut pro Řízení Dodávek ve středu, služby, odvětví, míra růstu v USA zpomalil v Březnu po podstatné spustit v dřívější měsíc.

Poté, co vyskočil na 59,7 v únoru, ISM řekl, že jeho non-výrobní index klesl na 56.1 v Březnu, i když čte více než 50 stále naznačují růst v sektoru služeb.

Ekonomové očekávali více rozumné retracement z indexu s projekcí volání pro index klesne na 58.0.

Komentuje obchodní podmínky průzkumu, Anthony Nieves, Předseda ISM Non-Výrobní Podnik Průzkum Výbor, řekl, že "Respondenti většinou zůstávají optimističtí o celkové obchodní podmínky a hospodářství. Mají stále hlubších obavy o zaměstnanosti, zdroje a omezení kapacity."

Titulek index klesl vyšší, než se předpokládalo jako index podnikatelské aktivity klesl na 57,4 v Březnu z 64.7 v únoru a nové objednávky index klesl z 65.2 na 59.0. Naopak, zpráva říká, že index zaměstnanosti šťouchl z 55.2 v únoru 55,9 v Březnu, což znamená, že minimální běžet v tempu růstu pracovních míst v sektoru služeb.

Cenový index také prudce vzrostly na 58,7 v Březnu, po svržení na 54,4 v předchozím měsíci, což naznačuje značné zvýšení rychlosti cenové zisky. Samostatné studie zveřejněné ISM dva dny naznačila vyšší růst sazeb v USA výrobní činnost v Březnu.

ISM oznámila, že její index nákupních manažerů prudce stoupla v Březnu na 55,3 po uklouznutí na 54.2 v únoru, zatímco analytici očekávali, že index by mohl přijít v nezměněném stavu.

Nejnovější články: